اقامت اسپانیا اقامت تمکن مالی مهاجرت به اسپانیا سرمایه گزاری قوانین مهاجرت

اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

موسسه مهاجرتی ویستا » وبلاگ » مهاجرت به اسپانیا » اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالیReviewed by مهدی غلامی on Dec 8Rating: 4.5اقامت تمکن مالی و توضیحات مختصر در مورد امتیازات آنکسب اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی، شرایط آن و امتیازات و برتری های آن نسبت به اقامت های دیگر. معرفی خدمات و شرکت مشاورین مهاجرتی ویستا.

طبق قوانین اداره مهاجرت اسپانیا، افرادی که قادر به تقبل هزینه های زندگی طی یکسال بدون نیاز به انجام کار در آن کشور را داشته باشند، می توانند با ارائه در خواست خود و کسب ویزای اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی، شرایط  مهاجرت را برای خود، همسر و فرزندان خود مهیا نمایند.

امتیازات اقامت تمکن مالی:

  • کسب اقامت در کشور اسپانیا
  • احنساب مدت زمان این اقامت برای کسب اقامت دائم و پاسپورت
  • عدم وابستگی به فرد یا افراد دیگر برای تمدید آن
  • سرمایه گزاری کمتر نسبت به اقامت های دیگر
  • مهیا کردن شرایط زندگی برای خانواده متقاضی
  • مجاز بودن به افتتاح حساب در بانک های اسپانیا
  • مجاز بودن به تحصیل و کار در هنگام تحصیل به صورت موقت (مربوط به رشته تحصیلی)

 

 

سواحل زیبای مدیترانه

 

 

متقاضیان می توانند پس از کسب این اقامت و سکونت در اسپانیا، درهنگام پایان یافتن مدت یک سال برای تمدید آن اقدام نمایند.

با توجه به امتیازات ذکر شده، متقاضیان بسیارای در حال حاضر خواهان اقدام برای کسب این نوع اقامت و مهاجرت به کشور زیبای اسپانیا می باشند.

مشاورین مهاجرتی ویستا، پس از تجربه بسیار موفق خدمات مهاجرتی کشور کانادا در طی سال های اخیر، از سال 2015 خدمات خود را جهت ارائه مشاوره برای کسب انواع اقامت در کشور اسپانیا آغاز کرده و تا کنون موفق به ارائه خدمات به افراد بسیاری در این زمینه شده است.

شما نیز می توانید پس از تماس و مراجعه به دفتر این شرکت و برگزاری جلسه معارفه و بررسی شرایط شما توسط مشاورین ما، شانس خود را برای کسب این اقامت سنجیده و در صورت توافق برای شروع فرانید آن اقدام نمایید.

مشاورین ما با تجربه بالا در این زمینه و ارتباط پیوسته با وکلای شناخته شده در کشور اسپانیا، قادر به شناسایی پتانسیل های شما در زمینه مهاجرت می باشند و با معرفی روش های مختلف اقامتی به شما معرفی و اقدام برای هر نوع اقامتی در کنار شما خوهند بود.

ما مفتخر هستیم تا شما را از اولین پله تا آخرین پله ممکن همراهی کرده و شرایط بهتری را برای آینده شما مهیا نماییم.

۱۳۹۶-۹-۲۷ ۰۱:۴۳:۴۶ +۰۳:۳۰ ۱۳۹۶/۰۹/۱۷|آخرین خبرهای مهاجرت, مهاجرت به اسپانیا|دیدگاه‌ها برای اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی بسته هستند