اطلاعات ویزا و مهاجرت به کانادا . خدمات مهاجرت به کانادا و ارزیابی رایگان آنلاین

در تاریخ ۲۸مارس ، ۲۰۱۸ دولت کبک شرایط سرمایه گذاری و الزامات موجود در برنامه سرمایه گذاری مهاجران QIIP را تغییر و افزایش داد.
مقامات مهاجرت کبک، تغییرات عمده ای را در ارزش خالص و حداقل سرمایه گذاری کبک در برنامه مهاجرت اشخاص به این استان اعلام کرده اند.
طبق مقررات پیشنهادی، متقاضیان مهاجرت باید دارای ارزش خالص قانونی ۲ میلیون دلار باشند که در دوره قبل ۱٫۶ میلیون دلار بوده است. متقاضیان باید به جای $ ۸۰۰،۰۰۰ در حال حاضر حداقل یک میلیون دلار بیش از پنج سال سرمایه گذاری کنند. سایر شرایط همانند دوره های قبل است.
احتمالا یک دوره سهمیه جدید برای QIIP توسط وزیر کبک، قبل از ۱۵ اوت ۲۰۱۸، اعلام می شود و سهامداران این استان حدس می زنند حدود ۱۹۰۰ درخواست همانند دوره های قبلی ارسال شود.
QIIP برای افرادی که دنبال یک برنامه سرمایه گذاری جذاب و سود ده هستند مناسب است. این نوع سرمایه گذاری باعث دریافت اقامت دائم کانادا خواهد شد. برنامه سرمایه گذاری مهاجران کبک، تنها برنامه سرمایه گذاری بدون ریسک از نوع خود در کانادا است و دومین شیوه ی سرمایه گذاری در آمریکای شمالی پس از برنامه EB-5 در ایالات متحده محسوب می شود.

جهت مشاوره و اطلاعات ویزا و مهاجرت به کانادا با ما در ارتباط باشید

در سال های ۲۰۱۷/۲۰۱۸، کبک ۱۹۰۰ درخواست مهاجرت دریافت کرد که ۱۳۳۰ مورد از چین، هنگ کنگ و ۵۷۰ درخواست از جاهای دیگر دنیا بود.

اطلاعات ویزا و مهاجرت به کانادا
اطلاعات ویزا و مهاجرت به کانادا

نکات مهم برنامه QIIP جدید

متقاضیان باید موارد زیر را برای احراز شرایط ارسال کنند:
-سرمایه خالص قانونی حداقل ۲ میلیون دلار؛
– حداقل دو سال تجربه مدیریت ارشد در طی پنج سال گذشته در یک شرکت خصوصی، مشارکت در سهام شرکت، سازمان دولتی یا سازمان غیر دولتی؛
-متعهد به سرمایه گذاری از ۱٫۲ میلیون دلار در یک سرمایه گذاری مجاز (دولت تضمین شده) برای یک دوره پنج ساله؛
– قصد اقامت در استان کبک؛

برنامه های سرمایه گذاری متقاضیان باید در زمان ارائه به طور کامل مستند باشد. پس از ارسال درخواست ها، اداره مهاجرت کبک به بررسی مجدد درخواست ها توسط مراجع مورد تایید مالی در این استان می پردازد. برنامه های ارسال شده که ناقص یا غیرقابل انطباق با الزامات هستند، ممکن است بدون درخواست اسناد برجسته یا اطلاعات ناقص رد شوند.

 

جهت مشاوره و اطلاعات ویزا و مهاجرت به کانادا با ما در ارتباط باشید

هر یک از مراجع مورد تایید مالی که به عنوان عامل مجاز بررسی استاد سرمایه گذاری مهاجران فعالیت می کنند، تک تک ۱۹۰۰ درخواست را با دقت بررسی کرده و نظر خود را به طور مستند درباره ی آن ثبت می کنند.

برای بسیاری از مهاجران کسب و کار، یکی از مهمترین مزایای انتقال سرمایه شان به کانادا، که عمدتا نادیده گرفته می شود، می تواند توانایی توزیع سود انباشته کسب و کار خارجی خود به صورت مالیاتی رایگان باشد. این امر می تواند مزایای مالی زیادی را برای افرادی که در کشورهایی زندگی می کنند که مالیات های بالا بر روی سودها اعمال می شود، نشان دهد.

اقامت دائم کانادا به شما حق زندگی در هر جای کشور می دهد و به سیستم های بهداشتی و آموزش عالی بسیار با کیفیت دسترسی خواهید داشت. برای اطلاعات کامل درباره مزایای اقامت دائم کانادا , اطلاعات ویزا و مهاجرت به کانادا سایر مقاله های سایت را مطالعه کنید.

متقاضیان مهاجرت به کانادا برای تعیین اینکه آیا شرایط لازم مهاجرت به کانادا به عنوان مهاجر تجاری را دارند یا خیر می توانند از سیستم ارزیابی آنلاین و رایگان ما استفاده کنند.
متخصصان مهاجرت شرکت ما ظرف دو روز کاری ارزیابی مدارک شما را انجام خواهند داد.

کارفرمایان علاقه مند؛ لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

متقاضیان علاقمند برای کسب امتیاز سنجی رایگان در کانادا، با ما در تماس باشید. ما در عرض ۱-۲ روز کاری به ارزیابی مدارک شما خواهیم پرداخت.

برای اطلاعات ویزا و مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸ با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده

client-photo-1
موسسه مهاجرتی ویستا

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید