اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت ، اقامت اسپانیا، مزیت های آن ، شرایط اقامت اسپانیا، مهاجرت به اروپا و اسپانیا، زندگی در اسپانیا و مزیت های آن کسب اقامت مهاجرت ، اقامت تمکن مالی

اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت

موسسه مهاجرتی ویستا » وبلاگ » مهاجرت به اسپانیا » اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت

اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت

اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکتReviewed by مهدی غلامی on Dec 18Rating: 4.5شرایط اقامت از طریق ثبت شرکتاقامت اسپانیا، ثبت شرکت و استفاده از مزیت های آن، مهاجرت به اسپانیا

یکی از چند گزینه ممکن در حال حاضر برای کسب اقامت اسپانیا، اقامت از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در آن کشور اروپاییست. این نوع اقامت ار مهمترین و موثرترین روش های اقدام برای شروع زندگی جدید در اسپانیاست که متقاضی پس از انجام مراحل ثبت شرکت، تهیه و به ثبت رساندن پروپوزال خود برای اجرایی کردن آن قادر به اقدام برای کسب اقامت از طریق نمایندگی کشور اسپانیا خواهد بود.

امتیازات اقامت از طریق ثبت شرکت

  • بهره مند شدن از اقامت با اجازه کار
  • استفاده از شرایط عالی که دولت اسپانیا برای کارفرمایان مهیا کرده است
  • ایجاد شرایط پایدار مالی
  • تجارت با اروپا
  • مهیا کردن شرایط برای بدست آوردن اقامت برای همسر و فرزندان
  • استفاده از تسهیلات بانکی و شرکتی

بر خلاف اقامت تمکن مالی که قبلا به آن پرداخته ایم، متقاضی دارای اجازه کار خواهد بود و می تواند از طریق این اقامت به کار و کارآفرینی پرداخته و از مزیت های ذکر شده استفاده نماید.

در واقع دولت اسپانیا در نظر دارد کارآفرینانی که با توجه به استعداد، ایده های خلاقانه و تجربه در زمینه حرفه خود برای جامعه و خود شخص مفید واقع خواهند شد را از طریق این نوع اقامت جذب نماید.

تیم مجرب ما مفتخر است که با استفاده از تجربیات خود و وکلای حاضر در اسپانیا،  این نوع اقامت به متقاضیان دارای شرایط ارائه نموده و در تمامی مراحل در کنار موکلان خود حاضر باشد. وکلای اسپانیایی با ارائه مشاوره برای ثبت شرکت و نیز فعالیت های سودآور و روش های مربوطه همواره در کنار مشاوران ما بوده و از هیچ کمکی برای هموار کردن مسیر متقاضیان دریغ نمی کنند.

شما نیز می توانید با تماس با مشاوران ما از شرایط و مقررات به روز جهت بدست آوردن این اقامت و مهاجرت به اسپانیا اطلاعات کسب کرده و برای ثبت شرکت و اقدامات بعدی برای کسب ویزای مربوطه اقدام نمایید.

 

 

 

۱۳۹۶-۹-۳۰ ۲۱:۴۴:۳۳ +۰۳:۳۰ ۱۳۹۶/۰۹/۲۷|مهاجرت به اسپانیا|دیدگاه‌ها برای اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت بسته هستند