برنامه نخست وزیر کانادا برای آزاد کردن مصرف ماریجوانا | موسسه مهاجرتی ویستا

برنامه نخست وزیر کانادا برای آزاد کردن مصرف ماریجوانا

موسسه مهاجرتی ویستا » وبلاگ » مهاجرت به کانادا » برنامه نخست وزیر کانادا برای آزاد کردن مصرف ماریجوانا

برنامه نخست وزیر کانادا برای آزاد کردن مصرف ماریجوانا

برنامه نخست وزیر کانادا برای آزاد کردن مصرف ماریجواناReviewed by موسسه مهاجرتی ویستا on Apr 14Rating: 4.5

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو مصوبه ای را مطرح کرده است که در صورت تصویب از سوی پارلمان کانادا، مصرف تفریحی ماده ماریجوانا را در سراسر کانادا قانونی خواهد کرد.

جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا برای عمل گردن به یکی از وعده های انتخاباتی اش طرحی ارائه داد که در صورت تصویب شدن، مصرف تفریحی ماریجوانا را در سراسر کشور کانادا برای افراد بالای 18 سال قانونی خواهد کرد.

بسیاری از کشورها مصرف ماریجوانا به خصوص برای مصرف های درمانی را قانونی اعلام کرده اند. اما در صورتیکه طرح پیشنهادی آقای جاستین ترودو به تصویب پارلمان کانادا برسد و به قانون تبدیل شود، کانادا دومین کشور در جهان خواهد بود که مصرف تفریحی ماریجوانا در سراسر آن آزاد شده است.

بنا به گزارش نیویورک تایمز، طرح پیشنهادی نخست وزیر کانادا توسط هیأتی از کارشناسان طراحی و تنظیم شده اما هنوز مراحلی باید طی شود تا فروش ماریجوانا برای مصارف تفریحی قانونی شود.

پیش از فروش رسمی ماریجوانا، تمام استان های کانادا باید جزئیات فروش و توزیع آن در قلمرو خود را تعیین کنند. دولت نیز باید معیارهایی برای اندازه گیری میزان ماریجوانا در بدن انسان تعیین کند تا اطمینان حاصل شود افراد تحت تأثیر رانندگی نکنند.

بر اساس طرح پیشنهادی قانون جاستین ترودو، فقط افراد بالای ۱۸ سال می توانند ماریجوانا خریداری کنند و میزان خرید در هر بار برای هر نفر نباید بیش از ۳۰ گرم باشد.

آیا شما با این طرح برای کشوری با قوانین و سطح زندگی عالی کانادا موافقید یا آن را برای سلامت کانادا و جامعه جهانی مضر میدانید؟

میتوانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

۱۳۹۶-۱-۲۶ ۱۴:۲۳:۴۴ +۰۴:۳۰ ۱۳۹۶/۰۱/۲۵|مهاجرت به کانادا|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه