مهاجرت به اسپانیا | موسسه مهاجرتی ویستا

مهاجرت به اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا

مهاجرت به اسپانیاReviewed by مهدی غلامی on Nov 29Rating: 5.0شرایط اقامت، انواع و خدمات قابل ارائه

شاید برای شما جالب باشد بدانید که شرایط مهاجرت و زندگی در اسپانیا طی سال های اخیر دستخوش تغییرات زیادی شده است. در حال حاضر افراد متقاضی اقامت در این کشور می توانند از طرق زیر اقدام به کسب اقامت و زندگی در این کشور اروپایی نمایند:

 

اسپانیا

 

  • اقامت دانشجویی متقاضیان تحصیل در اسپانیا پس از اقدام برای ارتقا سطح علمی و تحصیل در دانشگاه های اسپانیا و کسب ویزای دانشجویی قادر خواهند بود تا اتمام دوره تحصیل خود از شرایط اقامتی برای دانشجویان بهره برده و پس از دوره دانشجویی برای اجازه کار اقدام نمایند.
  • اقامت کار متقاضیان این نوع اقامت با اقدام برای کار در شرکت های اسپانیا و اروپا می توانند با ارائه دادن نامه کارفرما با موضوع درخواست شرکت برای همکاری با فرد متقاضی به سفارت برای کسب اقامت کاری اسپانیا اقدام کنند.
  • اقامت از طریق تمکن مالی متقاضیان پس از اثبات شرایط مالی خود و گردآوری مدارک مورد نیاز اداره مهاجرت اسپانیا، می توانند برای این نوع اقامت یک ساله قابل تمدید اقدام نموده و از این طریق آینده زندگی خود و خانواده خود را تضمین نمایند.
  • اقامت از طریق سرمایه گزاری این نوع اقامت معمولا  با انجام سرمایه گزاری به صورت خرید ملک، خرید سهام و یا اوراق قرضه بدست می آید. متقاضی با بدست آوردن این نوع اقامت می تواند از مزایایی که دولت اسپانیا برای دارندگان این نوع اقامت در نظر گرفته است بهره مند شوند.

 

در نظر داشته باشید که مشاوران این شرکت می توانند با ارائه مشاوره مهاجرتی از اقدام برای تقاضا تا ارائه خدمات ویژه به شما در شهرهای مختلف این کشور زیبا در کنار شما بوده و شما و عزیزانتان را در این مسیر یاری نمایند. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کرده و با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

 

۱۳۹۶-۹-۸ ۰۲:۱۶:۴۷ +۰۳:۳۰ ۱۳۹۶/۰۹/۰۸|آخرین خبرهای مهاجرت, مهاجرت به اسپانیا|دیدگاه‌ها برای مهاجرت به اسپانیا بسته هستند