مهاجرت به کانادا برنامه Express Entry 2018 | موسسه مهاجرتی ویستا

مهاجرت به کانادا برنامه Express Entry 2018

موسسه مهاجرتی ویستا » وبلاگ » مهاجرت به کانادا » مهاجرت به کانادا برنامه Express Entry 2018

مهاجرت به کانادا برنامه Express Entry 2018

مهاجرت به کانادا و برنامه Express Entry 2018

برنامه ورود کانادا Express Entry سیستم جدید دولت کانادا در ژانویه ۲۰۱۵، برای مدیریت برنامه های مهاجرت برای چندین برنامه  اقتصادی از جمله کارگران فدرال ماهر، کلاس تجربه کانادایی و معاملات حرفه ای فدرال است.افراد علاقه مند به مهاجرت به کانادا برای زندگی و کار اگر حداقل معیارهای  یکی از این برنامه های مهاجرتی را برآورده می کنند، می توانند به طور رسمی اقامت دائم کانادا را با ایجاد نمایه Express Entry به دست بیاورند.
سریع ترین راه برای مهاجرت به کانادا به عنوان یک داوطلب جهت مهاجرت، از طریق سیستم جدید Express Entry است. برنامه مدیریت مهاجرت به طور کامل به صورت آنلاین تکمیل میشود و روند مهاجرت کانادا بسیار مناسب برای داوطلبین  واجد شرایط از سراسر جهان است .اکثر برنامه های کاربردی PR کانادا تحت سیتم Express Entry در شش ماه یا کمتر پردازش می شود.

جهت کسب اقامت دائم و موفق شدن در این پروژه بهتر است از یک وکیل خبره و ماهر کمک بگیرید . این مساله شانس شما در کسب اقامت دائم کانادا را به طرز چشم گیری افزایش میدهد.

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۸ :

دولت فدرال کانادا طرح برنامه های مهاجرت کانادا در سال ۲۰۱۸ خود را اعلام کرده است.در سال ۲۰۱۸، دولت قصد دارد ۳۰۰،۰۰۰ مهاجر دائمی کانادا دریافت کند که اکثریت آنها از برنامه های مهاجرتی اقتصادی انتخاب می شوند. کسب شهروندی و مهاجرت کانادا با هدف تایید ۱۷۲،۵۰۰ متقاضی و همراهی اعضای خانواده تحت برنامه های مهاجرتی طبقه اقتصادی مانند کانادا Express Entry، کارگر ماهر کبک و ….
اگر مدارک شما مورد قبول واقع شود ۹۰ روز وقت دارید جهت ارائه مدارک  درخواست اقامت دائم .

 

برای اخذ کارت اقامت دائم یا شهروندی کانادا درخواست دهید و در مورد چگونگی شروع زندگی خود در کانادا بپرسید. همچنین در مورد خدماتی که در نزدیکی شما برای کمک وجود دارد و آنچه که برای اولین سال مالیاتی خود انتظار دارید،کسب کنید .

 

 

 

 

 

 

۱۳۹۷-۴-۹ ۱۱:۱۵:۱۳ +۰۴:۳۰ ۱۳۹۷/۰۳/۳۱|مهاجرت به کانادا|۱ ديدگاه

يك ديدگاه

  1. emad.chegini ۱۳۹۷-۰۳-۳۱ در ۱۱:۵۲

    من مدرک فنی جوشکاری دارم.واسه اطلاعات این زمینه باید چیکار کنم

ثبت ديدگاه