ویزای توریستی استرالیا (زیر گروه ۶۰۰)
image of 1140x530

ویزای توریستی استرالیا ۲۰۱۸

ویزای توریستی استرالیا برای افرادیست که ویزاهای آنلاین ای تی ای و ای ویزیتور شامل حال آنها نمی شود و همچنین افرادی که قصد دارند بیشتر از مدت ۳ ماه در استرالیا بمانند. این ویزا می تواند به صورت سینگل و یا مالتیپل صادر شود و بنا به شرایط و مقاصد شخصی، مدت اعتبار آن می تواند ۳، ۶ و یا ۱۲ ماه باشد.

اگر شما قصد تحصیل در استرالیا دارید، این ویزا امکان این کار را به مدت ۳ ماه به شما می دهد ولی اگر قصد تحصیل طولانی مدت را دارید باید برای ویزای تحصیلی استرالیا اقدام نمایید. همچنین با این ویزا شما اجازه کار نیز نخواهید داشت، البته قابل ذکر است که دسته ای از کارهای داوطلبانه بلا مانع می باشند. این ویزا شامل ۴ بخش می باشد:

ویزای توریستی

ویزای توریستی استرالیا برای افرادی است که با هدف تفریح یا ملاقات خانواده به استرالیا مسافرت می کنند. اگر در زمان درخواست برای این ویزا در خاک استرالیا هستید، در زمان تایید نیز باید در این کشور باشید و اگر در زمان درخواست، خارج از این کشور هستید در زمان تایید نیز باید خارج از مرزهای این کشور باشید.

در صورت نیاز به اطلاعات درباره روش های مهاجرت به استرالیا با ما در ارتباط باشید

ویزای تجاری یا کاری استرالیا

این ویزا برای افرادی است که قصد حضور یک ملاقات کاری کوتاه را دارند. این ملاقات شامل استعلام های تجاری و یا شغلی، جلسات و کنفرانس های کاری می باشد. در زمان درخواست برای این ویزا و در زمان تایید آن، شما باید خارج از استرالیا باشید.

ویزای ملاقات خانواده

این ویزا برای افرادی است که برای ملاقات اعضای خانواده به استرالیا سفر می کنند. از شرایط درخواست برای این ویزا می تواند داشتن یک نماینده در استرالیا برای تایید نسیت خانوادگی باشد. در زمان درخواست این ویزا و در زمان تایید آن، شما باید خارج از استرالیا باشید.

 

ویزای مقصد مورد تایید

این ویزا برای شهروندان جمهوری خلق چین است که با یک تور برنامه ریزی شده قصد مسافرت به استرالیا را دارند. برای اخذ این ویزا شما باید خارج از استرالیا باشید.

شرایط سلامت برای اخذ این ویزا

اگر شما قصد دارید برای ویزای توریستی استرالیا که بیشتر از ۳ ماه اعتبار دارند، اقدام نمایید احتمالا مجبور به انجام معاینه پزشکی خواهید شد. این معاینه می تواند یک عکس برداری ساده از قفسه سینه و یا یک معاینه کامل بدنی باشد. به خاطر داشته باشید که هزینه های معاینه پزشکی به عهده خود شخص می باشد.
البته در صورتی که هریک از شرایط زیر شامل حال شما شود، بدون توجه به مدت زمان سفر، انجام معاینه پزشکی الزامی خواهد بود:

  • در صورتی که احتمال مراجعه شما به بیمارستان بالا باشد مثلا در صورت بارداری .
  • در صورتی که احتمال حضور شما در مدرسه و یا مهد کودک به خاطر داشتن کودک خردسال بالا باشد.
  • در صورتی که وضعیت شما با قوانین سلامت استرالیا هماهنگ نباشد.
  • در صورتی که سن شما بالای ۷۵ سال باشد.
  • در صورتی که شما علائم بیماری داشته باشید.

گواهی حسن رفتار

در صورتی که شما قصد دارید بیشتر از ۶ ماه در استرالیا حضور داشته باشید، احتمال اینکه دولت این کشور گواهی حسن رفتار از شما بخواهد بالاست. در واقع شما مجبور به ارائه مدرک عدم سو پیشینه از هر کشوری که در طول ۱۰ سال اخیر بیشتر از ۱۲ ماه در آن حضور داشتید، خواهید شد.
افراد زیر ۱۶ سال نیازی به ارائه این گواهی نخواهند داشت.

تمدید ویزای توریستی استرالیا

در صورتی که شما در سیدنی باشید امکان تمدید ویزای توریستی زیر گروه ۶۰۰ وجود دارد. البته برای این کار شما باید ۲ هفته قبل از منقضی شدن ویزای کنونی خود اقدام نمایید. شرایط دریافت ویزای جدید:

  • داشتن یک ویزای معتبر استرالیایی مانند ای تی ای، ای ویزیتور و یا ویزای توریستی.
  • داشتن تمامی شرایط مورد نیاز برای ویزای جدید.
  • تمدید ویزا با هدف گردشگری و نه کاری.
  • نداشتن وضعیت ” ۸۵۰۳” (No Further Stay) بر روی ویزای کنونی

در صورت مخالفت با درخواست شما برای تمدید ویزای توریستی استرالیا ، شما مجبور به ترک استرالیا قبل از زمان اعتبار ویزای کنونی خواهید شد. اما اگر بعد از منقضی شدن ویزای کنونی، پاسخی در رابطه با درخواست تمدید دریافت نکردید، تا زمان دریافت پاسخ مجبور به ماندن در استرالیا خواهید شد. اگر در زمان درخواست تمدید ویزا در خاک استرالیا حضور داشته باشید و قبل از دریافت پاسخ قصد ابطال درخواست کنید، تا ۲۸ روز بعد از تاریخ ابطال مجبور به ترک کشور می شوید مگر اینکه ویزای کنونی شما همچنان معتبر باشد.

در صورت نیاز به اطلاعات درباره دریافت ویزای توریستی استرالیا با ما در ارتباط باشید

درباره نویسنده

client-photo-1
موسسه مهاجرتی ویستا

دیدگاه

2020-04-04
Its superb as your other content : D, thankyou for posting. "Slump I ain't in no slump... I just ain't hitting." by Yogi Berra.

دیدگاهتان را بنویسید