کانادا در مسیر جذب بیشتر مهاجر | موسسه مهاجرتی ویستا

کانادا در مسیر جذب بیشتر مهاجر

موسسه مهاجرتی ویستا » وبلاگ » مهاجرت به کانادا » کانادا در مسیر جذب بیشتر مهاجر

کانادا در مسیر جذب بیشتر مهاجر

کانادا در مسیر جذب بیشتر مهاجرReviewed by موسسه مهاجرتی ویستا on Oct 11Rating: 4.5

افزایش جذب مهاجر در کانادا، حل معضل رشد

یک مقام ارشد اجرایی یکی از صندوق های بازنشستگی معتبرتوصیه کرده که کانادا طی سال های آینده سطح مهاجرتی موجود خود را بیش از سه برابر کند.جان روفولو مدیریت بازرگانی اومرس بازوی اصلی اومرس یکی از سرمایه گذاران بانفوذ کانادا نیز اظهار داشته نوآوری و کسب مهارت میتواند معضل رشد کانادا را حل کند.روفولو همچنین به عنوان رییس شورای نوآوران کانادا فعالیت کرده است.

کانادا به یک استراتژی دسترسی به مهارت ملی قوی نیاز دارد. ما باید مهاجرت را افزایش دهیم. تا سال ۲۰۲۵ سی درصد جمعیت ما شصت ساله یا پیرتر خواهند شد. جهت بهبود این عدم تعادل کانادا نیاز به افزایش مهاجرت برای هر پنج سال بعدی یک میلیون نفر دارد. (نوشته شده توسط روفولو در گلوب اند میل پرخواننده ترین روزنامه کانادا در روزهای هفته و شنبه ها. مقاله روفولو در بخش تجاری روزنامه سه شنبه ۱۸ آگوست ۲۰۱۶ درج گردید.)

اگر ما بر پذیرش تازه واردان ماهر بین ۲۰-۳۹ ساله تمرکز کنیم، این می تواند تمام سهم ما رو از این دسته از ۲۵ درصد به ۳۲ درصد جمعیت تغییر دهد. بدون چنین استراتژیی کانادا با انتخاب های شاق روبرو می شود:

  • افزایش مالیات
  • بدهی ملی بیشتر
  • برنامه های اجتماعی

روفولو اضافه کرد که برخی مردم این برنامه رو جسورانه می دانند. اما من تمایلی به این موضوع ندارم. چرا که رونق اقتصاد کانادا از طریق مهاجرت یک ایده قدیمی است. از سال ۱۹۰۱ تا ۱۹۱۱ به واسطه محاسبه مهاجرت برای افزایش خالص و کامل جمعیت کشور ما از ۵٫۴ میلیون نفر به ۷٫۲ نفر رسید. این یک افزایش ۳۳درصدی است. در مقایسه، هدف یک میلیون جمعیتی به ازای هر پنج سال یک میلیون  نفر تقریباً متعادل است که ۴۱ میلیون نفر نماینده جمعیتی بالغ برتنها ۱۴ در صد هستند.  نیاز هست که این ابتکار به دقت مرحله بندی شود، تلاش بین المللی  مقتضی معین خود را به کار ببریم، و برای ردیف کردن نیازهای کاری خود موانع را برداریم. ما باید از سیستم ورودی منفعل (بی بهره) به سیستمی انتقال یابیم که بتوانیم فعالانه بیشتر کسانی را که می توانند موفق باشند و به افزایش توانایی ما جهت نوآوری و خلاقیت کمک کنند استخدام کنیم. این شامل کسانی است که تازه فارغ التحصیل شدند، تاجران ماهر و سرمایه گذاران با سرمایه.

وزیر مهاجرت به کانادا جان مک کالوم توجه سابق خود و تمایل به افزایش تعداد مهاجران کانادا را ادامه می دهد.

انتظار می رود که دولت کانادا از یک برنامه جدید مهاجرتی در این سپتامبر پرده بردارد برنامه ای که پیشنهادات و اهداف واقعی طرح ریزی خواهد شد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مهاجرت به کانادا با ما در تماس باشید

 

۱۳۹۶-۱۰-۶ ۲۲:۵۶:۰۰ +۰۳:۳۰ ۱۳۹۵/۰۷/۲۰|مهاجرت به کانادا|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه