بهترین وکیل مهاجرت
مهاجرت

 

 

مهاجرت

راه های مختلفی برای مهاجرت وجود دارد که هر شخص با توجه به شرایط و امکانات خود می تواند یکی از این روش ها را انتخاب کند.و در این امر از یک مشاور مهاجرت ی کمک بگیرد.

انتخاب بهترین و کارآمد ترین روش تصمیمی بسیار بزرگ و جدی است که نیاز به تخصص و تجربه وکیل معتبر و امین دارد.

مشاورین ویستا وضعیت و شرایط شما را ارزیابی کرده و بهترین راه مهاجرت را برای شما انتخاب میکنند.

خدمات حقوقی

ایرانیان عزیز در ایران و خارج از کشور به دلایلی نیاز به خدمات مشاوره حقوقی و قضایی داشته باشند می توانند این خدمات را بصورت وکالتی و کاملا تخصصی به صورت غیابی توسط  وکلا و حقوقدانان متخصص و مجرب در زمینه های مختلف تا احقاق حقشان دریافت نمایند.

  • خدمات حقوقی در حوزه مالی و اقتصادی

  • خدمات حقوقی املاک غیر منقول

  • خدمات حقوقی خانواده

  • خدمات حقوقی جرائم جزایی و امور کیفری

واضح است موانع مانند فاصله مکانی و هزینه های زیاد سفر به ایران برای موکلین در خارج از کشور مانع حضور مهاجران جهت دفاع و احقاق حق قانونی خود در محاکم حقوقی و قضایی ایران می شود.

مشاور مهاجرت ی ویستا به منظور رفع موانع ذکر شده خدمات فوق را به مشتریان عزیز ارایه میکند.

خدمات پس از ورود مهاجران

از سوی دیگر ویستا آریان همیشه خود را مدافع حقوق ایرانیان دانسته وفعالیت های مفصلی در این زمینه انجام داده که شرح آنها را میتوانید از مشاوران ما بخواهید.

ویستا آریان ایرانیان پس از ورود به کشورهای مقصد نیز تلاش داشته است خدمات کارآمدی به مشتریان خود ارایه کند. در دسترس قرار دادن خدمات گوناگون زندگی و رفاهی پس از ورود با قیمت بسیار عالی و نیز تلاش فراوان برای آگاهی بیشتر در مورد کار و زندگی درمحل زندگی جدید مشتریان از اقدامات دیگر ویستا آریان است.