اخذ ویزای توریستی کانادا
image of 1140x530

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا

ویزای تورییسنتی کانادا، یکی از کوتاه ترین روش های ورود به این کشور است.

بازدید کننده یا توریست کسی است که به طور قانونی در کاناداست و یا به دنبال این است که برای هدفی موقت (کار، تحصیل یا ملاقات) وارد کانادا شود، ولی شهروند کانادایی یا دارنده اجازه اقامت موقت نیست.

هر بازدید کننده، مگر اینکه معاف باشد، باید برای گرفتن ویزای توریستی کانادا قبل از ورود به فرودگاه اقدام کند و آن را اخذ نماید و در زمان رسیدن به فرودگاه ورودی (POE)، باید دارای ویزای توریستی کانادا باشد.

درخواست ویزای توریستی کانادا شامل دو مرحله است:

مرحله اول:  فرد خارجی باید از اداره ی مسئول ویزای کانادا در کشور خود، تقاضای ویزای توریستی کانادا کند. به طور همزمان، ممکن است متقاضی ملزم به مصاحبه دادن و بیان کردن هدف خود از بازدید باشد و اینکه متقاضی باید نشان دهد چقدر مایل است که کانادا را بعد از اتمام مهلت ویزا ترک کند.

مرحله دوم: ویزای بازدید یا توریستی می تواند یک یا چند منظوره باشد. ویزاهای یک منظوره ممکن است تا ۶ ماه قبل از تاریخ  سفر صادر شود. حداکثر زمان اعتبار ویزاهای بازدید چند منظوره تا ۵ سال یا یک ماه قبل از تاریخ انقضای گذر نامه است. بازرسین POE به متقاضیان ویزای بازدید یا توریستی به مدت ۶ ماه اجازه ی ماندن در کانادا را می دهند.

فرد خارجی که از قبل ویزای مهاجرتی اش در پروسه باشد نیز می تواند برای ویزای توریستی کانادا اقدام نماید.

اطلاعاتی برای شهروندان کشورهای خاص

شهروندان بعضی از کشورهای جهان از جمله ایران برای گرفتن ویزای اقامت موقت، ویزای تحصیل یا کار باید به طور حضوری برای گرفتن اثر انگشت و عکس ( اطلاعات بیومتریک) اقدام کنند.

CIC  در سپتامبر ۲۰۱۳، گرفتن این اطلاعات را به طور اجباری از این متقاضیان آغاز کرد. در دسامبر ۲۰۱۳، اطلاعات بیومتریک برای تمام متقاضیان اقامت موقت با تابعیت بعضی از کشورها، از جمله ایران، اجباری شد.

مشاورین مهاجرتی ویستا به کسانی که در جستجوی اخذ ویزای توریستی کانادا هستند کمک می کنند تا مراحل درخواست و اخذ این ویزا را با موفقیت بگذرانند.

ویزای توریستی ۵ ساله کانادا

ویزای توریستی بلند مدت به دارنده ویزا این اجازه را می دهد که:

  • به دفعات به کانادا تردد کند.
  • ویزای توریستی بلند مدت تا یک ماه قبل از تاریخ ابطال گذرنامه فرد دارای اعتبار است.
صنعت توریسم در کانادا

یکی از منابع درآمدزایی در هر کشور، صنعت توریسم و گردشگری آن منطقه است. هنگامی که صحبت از توریسم و گردشگری کانادا به میان می آید، موارد زیادی اهمیت پیدا می کنند. موسسه ها و ارگان های زیادی هستند که در رونق این صنعت بسیار مهم در کانادا نقش مهمی ایفا می کنند. سازمان های بازاریابی بین المللی گردشگری، هتل ها، رسانه های ملی کانادا، موزه ها و مکان های تاریخی و دیدنی در کانادا و روزنامه ها در توسعه صنعت توریسم و گردشگری کانادا نقش مهمی دارند.

کانادا یکی از کشورهای شمالی قاره آمریکای شمالی، به عنوان یکی از مقاصد گردشگری جهان به شمار می رود. اماکن دیدنی شهرهای کانادا جزو پربازدیدترین مکان های آمریکا محسوب می شوند. در تعطیلات کریسمس و جشن سال نو، افراد زیادی از سراسر جهان به کانادا سفر می کنند. رشد صنعت توریسم در این کشور، با افزایش تعداد گردشگران بیشتر، افزایش می یابد.

مهاجران و گردشگرانی که به کانادا مسافرت می کنند، از طریق وسایل حمل و نقل مختلفی نظیر هواپیما، قطار، خودروی شخصی و کشتی ها به این کشور وارد می شوند. بنابراین یکی از ارگان هایی که در رشد صنعت توریسم و گردشگری در کانادا نقش اساسی دارد، سازمان های حمل و نقل مسافران به صورت هوایی، زمینی و دریایی می باشند. بدیهی است که عملکرد صحیح و باکیفیت این سازمان ها در عین اینکه امنیت سفر را افزایش می دهد، موجب افزایش ورود توریست های بیشتری به کانادا می شود.

صنعت توریسم و گردشگری چگونه اقتصاد کانادا را تحت تأثیر خود قرار می دهد؟
کانادا با اکثر کشورهای جهان در ارتباط است. این مسأله از چند جهت دارای اهمیت می باشد. اگر از بعد تجاری به این مسأله نگاه کنیم در می یابیم که تبادل کالا و خدمات از طریق کانادا با سایر کشورها موجب تبادل علم و فناوری می شود و از طرف دیگر، افرادی زیادی از سایر نقاط جهان را با کانادا و شهرهای مختلف آن آشنا می کند. در نتیجه، افراد بیشتری تمایل پیدا می کنند به کانادا مسافرت نمایند.

از بعد دیگر، مسأله ارتباط کانادا با سایر کشورها به تبادل فرهنگ و هنر مربوط می شود. فرهنگ و هنر کانادا، توریست های زیادی از تمام جهان را به سمت خود جذب می کند. به واسطه افزایش تعداد گردشگر، صنعت هتلداری و گردشگری در این کشور نیز رونق می یابد.

توریسم و گردشگری کانادا در آینده
صنعت گردشگری کانادا به شدت تحت تأثیر طبیعت سرسبز آن قرار دارد. طبیعت فوق العاده زیبای این کشور در تمام نقاط آن، هر ساله گردشگران زیادی را به این کشور فرا می خواند. چشم اندازی که کانادا در آینده برای گسترش صنعت توریسم و گردشگری خود دارد، شامل دو برنامه اصلی جذب سرمایه گذار و توسعه مکان های تفریحی و گردشگری در این کشور است.

علی رغم امکانات کافی و عالی که در شهرهای این کشور وجود دارد، این کشور نیازمند به جذب سرمایه برای اجرای برنامه های آتی خود می باشد. یکی از عواملی که صنعت توریسم را در کانادا تحت تأثیر خود قرار می دهد، تغییرات فصل در این کشور است. زمستان های اغلب شهرهای کانادا به شدت برفی و سرد می باشد؛ در این فصل، افراد تمایل کمتری به مسافرت به این کشور دارند. فصل های تابستان و بهار، شهرهای کانادا و سواحل آن مملو از توریست ها و گردشگران می شود. در همین فصل ها است که فروش کالا و تجارت و البته صنعت هتلداری و گردشگری رونق خاص خود را پیدا می کند.

به طور کلی و بنابر مطالبی که در فوق ذکر شدند، کانادا برای موفقیت در برنامه های صنعت توریسم و گردشگری، این کشور باید ابتدا به دنبال جذب سرمایه گذار برای پروژه های خود باشد؛ در رتبه بعدی، توسعه مکان ها و مشاغلی که در رابطه با این صنعت مهم جهانی هستند، برای کانادا اهمیت ویژه ای خواهد داشت.

گاهی اوقات نیز افراد در هنگام اخذ ویزای کانادا با مشکلات بسیار زیادی روبرو خواهند شد. اما چرا برخی اوقات ویزای افراد با مشکل مواجه میشود ؟ درخواست ویزای کانادا ، می تواند به دلایل مختلفی از طرف آفیسر پرونده رد ( ریجکت ) شود. برخی دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا به شرح زیر است :

· نقص مدارک

· مشکلات حساب بانکی و تمکن مالی

· عدم وجود برنامه سفر مشخص ( برای ویزای توریستی کانادا)

اما یکی دیگر از شیوه های اخذ ویزای را میتوان سوپر ویزای توریستی کانادا دانست.

سوپر ویزای والدین یک ویزای بلند مدت است و برای والدین و پدر بزرگ ها و مادر بزرگ هایی که فرزندان یا نوه هایشان از ساکنین دائم یا شهروندان کانادایی هستند، صادر می شود. این ویزا برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ توسط دولت کانادا برای تسهیل ورود پدر مادرهای افراد مقیم کانادا ایجاد شد و قرار است در ۲۰۱۸ نیز این برنامه پیگیری شود. این یک ویزای کانادا از نوع موقت است که به والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها اجازه می دهد به مدت ۲ سال در کانادا اقامت داشته باشند. سوپر ویزای کانادا هم می تواند به صورت تک ورودی و هم می تواند به صورت چند بار ورود صادر شود. جالب است بدانید این ویزا ۱۰ سال اعتبار دارد اما به دلیل این که اعتبار ویزای ایرانی ها ۵ سال است این ویزا برای ایرانی ها تا ۵ سال اعتبار دارد. همان طور که گفته شد با این ویزا تا مدت ۵ سال و هر بار تا ۲ سال می توانند در این کشور بمانند.متقاضی برای اخذ سوپر ویزای کانادا تقریبا همان مدارکی را باید تحویل دهد که برای ویزای عادی تحویل سفارت می دهد، فقط باید همراه این مدارک بیمه هم ارائه شود.

اما چرا باید به صنعت توریسم کانادا توجه داشته باشیم.

یکی از مهمترین دلایلی که کانادا را با حجم بالایی از توریست جهانی مواجهه کرده است را میتوان جاذبه های گردشگری این کشور دانست.ما در ادامه این مطلب به معرفی برخی از مهمترین این جاذبه های کردشگری خواهیم پرداخت.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید :

۱٫ آبشار نیاگارا
آبشار نیاگارا معروف ترین جاذبه طبیعی کشور کانادا است و هر سال میلیون ها نفر بازدیدکننده را به این کشور می کشاند. با رانندگی از تورنتو در امتداد مرز آمریکا تا آبشارها حدود یک ساعتی در راه خواهید بود. آب های این آبشارها از ارتفاع تقریبا ۵۷ متری به پایین سرازیر می شوند. بازدیدکنندگان می توانند مسیرهای ایجاد شده در کنار آبشارها قدم بزنند و به تماشای آن ها از فاصله بسیار نزدیک بپردازند. آبشار نیاگارا و غار نیاگارا برای بیش از یک قرن گردشگران و افراد بی پروا و ماجراجو (Daredevils) را به خود جذب کرده است. بین قرن های نوزدهم و بیستم افراد مختلف با ساختن انواع قایق ها و خمره های چوبی دست ساز تلاش های فراوانی برای سقوط از این آبشار انجام دادند که با نمایش ها و آکروبات بازی نیز همراه بود و منجر به ایجاد شهری مجاور آبشار نیاگارا با جوی کارناوالی شد که همچنان و تا به امروز نیز پا برجاست.

ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا

۲٫ پارک ملی بنف (Banff) و کوهستان راکی
پارک ملی بانف در قلب کوه های با شکوه راکی در استان آلبرتا قرار دارد و یکی از زیباترین مناظر کانادا را به نمایش می گذارد. امکان دسترسی راحت به دریاچه های فیروزه ای رنگ، قله های پوشیده از برف و یخچال های طبیعی در پارک بانف فراهم شده است. دریاچه لوئیز جواهر پارک است جایی که آب های سبز منعکس کننده کوه های اطراف هستند و بازدیدکنندگان می توانند به راحتی در اطراف آب قدم بزنند. همچنین می توانید یک رانندگی فراموش نشدنی را در مسیر Icefields Parkway که از دریاچه لوئیز تا جاسپر هست تجربه کنید و از شهر بانف دیدن کنید. در انتهای جنوبی پارک شهر کوچک و دوست داشتنی بانف قرار دارد که در آن همه چیز از انواع اقامتگاه ها گرفته تا انواع رستوران ها و مغازه هایی برای خرید وجود دارد.
بانف در فصل زمستان به منطقه وسیع ورزش های زمستانی تبدیل می شود و از مرکز اسکی دریاچه لوئیز و دهکده سان شاین به عنوان دو تا از برجسته ترین مراکز اسکی کانادا یاد می شود.

ویزای توریستی کانادا

۳٫ برج CN شهر تورنتو
برج CN در بزرگترین شهر کانادا در کنار آب های دریاچه انتاریو قرار دارد که به عنوان یکی از معروف ترین نماد های کانادا به حساب می آید. این برج با ارتفاع ۵۵۳ متر، یکی از مرتفع ترین سازه های جهان است. یکی از امکانات موجود در این برج، رستوران گردون ۳۶۰ درجه آن با غذاهای بی نظیرش است که اکثر بازدیدکنندگان برج را به سوی خود جذب کرده است. کسانی که به این رستوران مجلل مراجعه می کنند مطمئنا در هنگام سرو غذا از چشم انداز و منظره زیبای شهر و دریاچه اطراف آن لذت خواهند برد.

۴٫ شهر قدیمی کبک
شهر قدیمی کبک به عنوان میراث جهانی در یونسکو ثبت شده است. این شهر به دو بخش شهر بالا و شهر پایین تقسیم شده است و دارای تاریخی ترین و قدیمی ترین ساختمان ها می باشد. شهر پایینی در کنار رودخانه سنت لارنس قرار گرفته و محل اصلی سکونت مردمش و اقامتگاه Chateau Frontenac و بسیاری از گنجینه های نفیس دیگر می باشد. شهر بالایی بر روی صخره هایی با ارتفاع ۱۰۰ متر قرار دارد و شهرت آن به خاطر وجود دشت های آبراهام (جنگ هفت ساله کبک)، میدان Place d’Armes و پارک تاریخی Artillerie می باشد. این منطقه یکی از محبوب ترین مناطق تاریخی کانادا است که به خاطر حضور گردشگران در این منطقه، رونق یافته است. علاوه بر سایت های تاریخی، گردشگران شاهد هنرمندانی خواهند بود که آثار هنری خود را در کنار رودخانه Rue du Tresor به نمایش گذاشته اند. در این منطقه موزه های جالبی مانند موزه La Civilisation و همچنین انواع مغازه ها و رستوران ها وجود دارد.

ویزای توریستی کانادا

۵٫ ویستلر (Whistler)
تنها بعد از دو ساعت رانندگی به پیست اسکی معروف ونکوور و دهکده ویستلر خواهید رسید. ویستلر همیشه به عنوان یک منطقه مهم ورزشی زمستانی شهرت داشته است، اما فراموش نکنید که این شهر در فصل تابستان، مقصد هواداران و علاقه مندان گلف و دوچرخه سواری در کوهستان است. این شهر در طول سال همیشه شلوغ و پر جنب و جوش است. این دهکده در سال ۲۰۱۰ زمانی که به عنوان یکی از نقاط برگزاری بازی های المپیک زمستانی انتخاب شد توجه بسیاری از جهانگردان را به خود جلب کرد. امکانات این منطقه شامل پیست اسکی در کلاس جهانی، هتل ها، انواع رستوران ها و همچنین مکان های تفریحی روباز با منظره زیبای کوهستان می باشد.

۶٫ سالن پارلمان اتاوا
سالن پارلمان اتاوا بر فراز رودخانه اتاوا قرار دارد و در نیمه دوم قرن نوزدهم به سبک نئو گوتیک ساخته شده است. برجسته ترین نماد آن برج صلح است که مجلس عوام و مجلس سنا را به دو بخش تقسیم می کند. در مقابل ساختمان های پارلمان آتشگاه سنتیالیستی است که در سال ۱۹۶۶ به مناسبت مراسم بزرگداشت کنفدراسیون کانادایی روشن شد.
در تابستان، مراسم تغییر گارد در محوطه چمن جلوی ساختمان پارلمان برگزار می شود که البته بستگی به شرایط آب و هوایی دارد. هنگام بازدید از این ساختمان،می توانید از پیاده روی در کنار رودخانه اتاوا لذت ببرید.

۷٫ منطقه ملی تاریخی سیگنال سنت جان هیل
منطقه تاریخی ملی سیگنال هیل در ورودی بندر سنت جان قرار دارد. اولین سیگنال بی سیم فرا اقیانوسی در این منطقه در سال ۱۹۰۱ دریافت شد. این منطقه با استحکامات و سنگرهایی که در طی جنگ سال ۱۸۱۲ ساخته شد در جنگ هفت ساله با فرانسه نقش استراتژیکی نیز بازی کرد.
برج کابوت یکی از مکان های کلیدی سیگنال هیل محسوب می شود. این برج در سال ۱۸۹۷ به نشانه چهارصدمین سالگرد کشف نیوفاندلند (Newfoundland) ساخته شد. Guclielmo Marconi شخصی است که در سال ۱۹۰۱ نخستین سیگنال تلگرافی رادیویی فرا اقیانوسی را در این منطقه که در فاصله ۲۷۰۰ کیلومتری از شهر پلدو (Poldhu) در انگلستان قرار دارد دریافت کرد و در حال حاضر برای یادبود او در این برج جشن می گیرند. نمایشگاه های تاریخی سیگنال هیل و تاریخ ارتباطات (با بخش ویژه ای درباره مارکونی) در داخل برج برگزار می شود. بازدیدکنندگان در بالای برج می توانند از تماشای چشم انداز پانورامای شهر و ساحل و همچنین کاپ اسپیر (شرقی ترین نقطه آمریکای شمالی) لذت ببرند.

۸٫ مونترال قدیمی
بخش قدیمی شهر مونترال شامل ساختمان های تاریخی دوست داشتنی می باشد. این شهر با خوراکی های عالی و غذاهای خوشمزه به پیشواز بازدیدکنندگان می رود. گردشگران می توانند با کالسکه از تماشای خیابان های پوشیده شده از سنگ فرش و میدان ها و محوطه های باز شهر و بخش قدیمی آن لذت ببرند. در حالی که شهر مونترال یک شهر مدرن و پر جنب و جوش است، بیشتر گردشگران به مونترال قدیمی که در کنار ساحل قرار دارد می آیند. تعدادی از مکان هایی که در مونترال قدیمی ارزش دیدن دارند در اینجا به شما معرفی می کنیم : Rue Bonsecours و نشانه برجسته Marche Bonsecours در ساختمان سالن شهر قدیمی، کلیسای زیبای نتردام، محله پر جنب و جوش Jacques- Cartier و سالن شهر مربوطه به دوره ۱۸۷۰٫

ویزای توریستی کانادا

۹٫ خرس های قطبی چرچیل (Churchill) در مانیتوبا
یکی از جاذبه های گردشگری منحصر به فرد کانادا، مهاجرت خرس های قطبی است که بیان این موضوع است که چطور این موجودات زیبا مسیرشان را بر روی یخ های خلیج هادسون در نزدیکی شهر چرچیل در شمال مانیتوبا پیدا می کنند. هر سال گردشگران در فصل پاییز برای تماشای این جامعه کوچک به این منطقه باز می گردند. تورهای بازدید از خرس های قطبی با ماشین های مخصوص توندرا باگی (Tundra Buggy) است که به علت وجود پنجره های حفاظ دار ماشین امکان تماشای خرس های قطبی از نزدیک را برای گردشگران فراهم می سازد. این رویداد در ماه های اکتبر یا نوامبر زمانی که خرس ها منتظر منجمد شدن آب ها هستند رخ می دهد.

 

۱۰٫ خلیج فاندی
خلیج فاندی، در شرق کانادا بین نیو برانزویک (New Brunswick) و نیو اسکوشیا (New Scotia) واقع شده و به خاطر جزر و مد شگفت انگیزش شهرت فراوان دارد. تنوع ارتفاع این خلیج یعنی تفاوت بین بالاترین سطح و پایین ترین سطح آن، بیشترین اختلاف سطحی را در جهان دارد و بیشترین ارتفاع آن حدود ۱۹ متر می باشد. راه های بسیاری برای لذت بردن از این شگفتی طبیعی وجود دارد. برخی از محبوب ترین اماکن و مناظر موجود در این خلیج شامل اشکال عجیب صخره ها و تخته سنگ ها در هاپول کیپ، پارک ملی فاندی، بزرگراه Fundy Trail و جزیره گرند منان می باشد.

۱۱٫ بندر داخلی ویکتوریا (Victoria’s Inner Harbour)
چندین شهر کانادایی پروژه زیبای توسعه منطقه اسکله با نام ویکتوریا و بندر داخلیش را اجرا کرده اند. این بندرگاه مکانی عالی برای قدم زدن، آرام شدن، خرید کردن، غذا خوردن و تماشای نمایش های خیابانی می باشد. هتل تاریخی امپرس (Empress) در بخش مرکزی این منطقه قرار دارد و یکی از محبوب ترین ساختمان های شهر به حساب می آید. در طول سال ها، این هتل میزبان ملکه ها و پادشاهان بوده و امروز چای عالی سنتی آن به عنوان یکی از برجسته ترین مواردی است که بازدیدکنندگان را به ویکتوریا می کشاند.

ویزای توریستی کانادا

۱۲٫ پارک ملی گروس مورنه (Gros Morne)
یکی از محبوب ترین پارک های ملی کانادا، پارک ملی گروس مورنه در نیوفاندلند می باشد که دارای مناظر زیبا از کوه ها و فلات ها است. این پارک در سایت میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. در این پارک ملی دیوارهای صخره ای پر شیب، آبشار ها و اشکال عجیب و غریب سنگ ها و صخره ها که توسط یخچال های طبیعی ایجاد شده است وجود دارد. بیشتر بازدیدکنندگان یک تور قایق رانی می گیرند تا بتوانند به تماشای این مناظر بپردازند. با این وجود مسیرهای پیاده روی و امکانات کایاک سواری نیز در این پارک وجود دارد. در زمستان و تا زمانی که تورهای اسکی شروع به کار کنند از تعداد بازدیدکنندگان این منطقه کاسته می شود. اما با آغاز باز شدن تورهای اسکی گردشگران به اینجا سرازیر می شوند و کلبه های اسکی موجود در منطقه را پر می کنند.

پارک ملی گروس مورنه (Gros Morne)

۱۳٫ پارک استنلی ونکوور
پارک استنلی با ۴۰۵ هکتار، یکی از بزرگترین گنجینه های ونکوور به حساب می آید و در قسمت غربی مرکز شهر قرار دارد. در واقع پارک در یک شبه جزیره واقع شده و توسط اقیانوس احاطه شد است. این منطقه مملوء از درختان سرو قرمز و صنوبر داگلاس است. سد دریایی مانند حلقه ای دور پارک را احاطه کرده و مسیرهای خاص پیاده روی و دوچرخه سواری را برای دوچرخه سواران و افرادی که پیاده روی می کنند فراهم کرده است. همچنین می توانید با ایستادن در سد دریایی از مناظر دوست داشتنی شهر و کوه ها لذت ببرید. در داخل پارک، آکواریوم ونکوور، دریاچه بیور (Beaver) و باغ گل رز وجود دارد. یکی از موارد محبوب پارک، وجود تعداد زیادی از توتم ها ست که برخی از آن ها بیش از صد سال قدمت دارند.

پارک استنلی ونکوور

۱۴٫ فستیوال Calgary Stampede
این فستیوال یکی از رویدادهای خاص و گسترده در غرب کانادا می باشد که بسیاری از مردم محلی و مسافران تابستانی را برای گذراندن تعطیلاتشان به اطراف کالگری می کشاند. در ماه جولای شهر کلگری به یک شهر واقعی دوره وسترن تبدیل می شود و مردم به جای پوشیدن کت و شلوار در محل کار باید شلوار جین و چکمه های گاوچرانی بپوشند. در زمین های استمپد به صورت روزانه نمایش های سوارکاری برگزار می شود و شرکت کنندگان از سراسر آمریکای شمالی برای بازی در شهر بازی، خوردن غذاهای لذیذ و نمایش شبانه Grandstand به این مکان می آیند. در اطراف شهر صبحانه استمپد که معمولا شامل پنکیک است به صورت رایگان توسط مؤسسات متعدد در مکان های روباز و سرپوشیده سرو می شود. بسیاری از خواننده های بزرگ موسیقی کشور برای شرکت در این رویداد به این شهر می آیند.

۱۵٫ موزه حقوق بشر کانادا
تازه ترین جاذبه وینیپگ که توجه ملی و بین المللی را به خود جلب کرده، موزه حقوق بشر کانادا می باشد. این موزه در سال ۲۰۱۴ در نزدیکی The Forks افتتاح شد. نمای این ساختمان دارای طراحی منحصر به فرد و چشم نوازی است که براساس عکس های مناظر کانادایی با رنگ ها و علم هندسه ایجاد شده است. منحصر به فرد بودن این موزه به مفهوم آن باز می گردد یعنی زمانی که تصمیم های تاریخی گرفته شد و بهانه ای برای بحث و جدال ها فراهم شد. این موزه، داستان های شخصی را به تصویر می کشد و تفاوت دیدگاه ها را در بر می گیرد و بر طیفی از موضوعات تمرکز می نماید.

برای اخذ ویزای توریستی ۵ ساله کانادا (ویزای مولتیپل کانادا) کلیک کنید.

برای مشاوره رایگان میتوانید به صفحه تماس با ما رفته و از مشاوره تخصصی وکلای مجرب و امین ما برخوردار شوید.

مطالعه کنید:

مهاجرت به کانادا  تحصیل در کانادا   دانشگاههای کانادا   تابعیت کانادا   مهاجرت به کانادا برای فارق التحصیلان   مهاجرت به کانادا برای دانش آموزان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری   مهاجرت به کانادا از طریق تخصص   کار و تحصیل در کانادا   ویزای کانادا   طرح EXPRESS ENTRY    ویزای توریستی کانادا ویزای مالتیپل یا ۵ ساله کانادا

درباره نویسنده

client-photo-1
موسسه مهاجرتی ویستا

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید