دریافت درخواست نامه های طرح کارگر ماهر کبک از۱۸ ژانویه
image of 1140x530

[wp-svg-icons icon=”pencil” wrap=”i”]

درخواست نامه های طرح کارگر ماهر

دوره ی جدید ارسال مدارک که تا ظرفیت ۲۸۰۰ فرم درخواست میباشد.

به طور آنلاین از تاریخ  ۱۸ ژانویه ۲۰۱۶ آغاز و احتمالا تا ۳۱ مارس ۲۰۱۶ ادامه خواهد داشت.

مهلت ثبت نام اولیه تا ۲۵ ژانویه می باشد. پس از تاریخ ذکر شده قادر به ثبت نام نمی باشید.

تنها کسانی که تا مهلت ذکر شده که ۲۵ ژانویه میباشد، ثبت نام اولیه را انجام دهند، میتوانند برای تکمیل مدارک و اطلاعات خود از طریق پروفایل ایجاد شده اقدام نمایند.

فرصت برای تکمیل فرم مدارک از ۲۵ ژانویه تا ۱۵ فوریه میباشد.

طرح کارگر ماهر کبک در بیش از ۷۵ شغل و رشته تحصیلی ، متقاضیان واجد شرایط را قادر خواهد ساخت تا بدون پیشنهاد کار(جاب آفر) برای CSQ  اقدام نمایند.

یکی از منابع درآمدزایی در هر کشور، صنعت توریسم و گردشگری آن منطقه است. هنگامی که صحبت از توریسم و گردشگری کانادا به میان می آید، موارد زیادی اهمیت پیدا می کنند. موسسه ها و ارگان های زیادی هستند که در رونق این صنعت بسیار مهم در کانادا نقش مهمی ایفا می کنند. سازمان های بازاریابی بین المللی گردشگری، هتل ها، رسانه های ملی کانادا، موزه ها و مکان های تاریخی و دیدنی در کانادا و روزنامه ها در توسعه صنعت توریسم و گردشگری کانادا نقش مهمی دارند.

کانادا یکی از کشورهای شمالی قاره آمریکای شمالی، به عنوان یکی از مقاصد گردشگری جهان به شمار می رود. اماکن دیدنی شهرهای کانادا جزو پربازدیدترین مکان های آمریکا محسوب می شوند. در تعطیلات کریسمس و جشن سال نو، افراد زیادی از سراسر جهان به کانادا سفر می کنند. رشد صنعت توریسم در این کشور، با افزایش تعداد گردشگران بیشتر، افزایش می یابد.

گروه مشاورین مهاجرت ویستا به عنوان یکی زا بزرگترین گروه های مشاوره مهاجرت در ایران این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن برترین کادر کشوری به ارائه خدمات بسیار زیادی بپردازد.شما عزیزان میتوانید در ادامه و با کلیک بر روی لینک های زیر و یا با مراجعه به منوی بالای همین صفحه از دیگر خدمات گروه مشاورین ما آگاه شوید :

اخذ ویزای توریستی کانادا

تحصیل در کانادا

مهاجران و گردشگرانی که به کانادا مسافرت می کنند، از طریق وسایل حمل و نقل مختلفی نظیر هواپیما، قطار، خودروی شخصی و کشتی ها به این کشور وارد می شوند. بنابراین یکی از ارگان هایی که در رشد صنعت توریسم و گردشگری در کانادا نقش اساسی دارد، سازمان های حمل و نقل مسافران به صورت هوایی، زمینی و دریایی می باشند. بدیهی است که عملکرد صحیح و باکیفیت این سازمان ها در عین اینکه امنیت سفر را افزایش می دهد، موجب افزایش ورود توریست های بیشتری به کانادا می شود.

صنعت توریسم و گردشگری چگونه اقتصاد کانادا را تحت تأثیر خود قرار می دهد؟
کانادا با اکثر کشورهای جهان در ارتباط است. این مسأله از چند جهت دارای اهمیت می باشد. اگر از بعد تجاری به این مسأله نگاه کنیم در می یابیم که تبادل کالا و خدمات از طریق کانادا با سایر کشورها موجب تبادل علم و فناوری می شود و از طرف دیگر، افرادی زیادی از سایر نقاط جهان را با کانادا و شهرهای مختلف آن آشنا می کند. در نتیجه، افراد بیشتری تمایل پیدا می کنند به کانادا مسافرت نمایند.

از بعد دیگر، مسأله ارتباط کانادا با سایر کشورها به تبادل فرهنگ و هنر مربوط می شود. فرهنگ و هنر کانادا، توریست های زیادی از تمام جهان را به سمت خود جذب می کند. به واسطه افزایش تعداد گردشگر، صنعت هتلداری و گردشگری در این کشور نیز رونق می یابد.

توریسم و گردشگری کانادا در آینده
صنعت گردشگری کانادا به شدت تحت تأثیر طبیعت سرسبز آن قرار دارد. طبیعت فوق العاده زیبای این کشور در تمام نقاط آن، هر ساله گردشگران زیادی را به این کشور فرا می خواند. چشم اندازی که کانادا در آینده برای گسترش صنعت توریسم و گردشگری خود دارد، شامل دو برنامه اصلی جذب سرمایه گذار و توسعه مکان های تفریحی و گردشگری در این کشور است.

علی رغم امکانات کافی و عالی که در شهرهای این کشور وجود دارد، این کشور نیازمند به جذب سرمایه برای اجرای برنامه های آتی خود می باشد. یکی از عواملی که صنعت توریسم را در کانادا تحت تأثیر خود قرار می دهد، تغییرات فصل در این کشور است. زمستان های اغلب شهرهای کانادا به شدت برفی و سرد می باشد؛ در این فصل، افراد تمایل کمتری به مسافرت به این کشور دارند. فصل های تابستان و بهار، شهرهای کانادا و سواحل آن مملو از توریست ها و گردشگران می شود. در همین فصل ها است که فروش کالا و تجارت و البته صنعت هتلداری و گردشگری رونق خاص خود را پیدا می کند.

به طور کلی و بنابر مطالبی که در فوق ذکر شدند، کانادا برای موفقیت در برنامه های صنعت توریسم و گردشگری، این کشور باید ابتدا به دنبال جذب سرمایه گذار برای پروژه های خود باشد؛ در رتبه بعدی، توسعه مکان ها و مشاغلی که در رابطه با این صنعت مهم جهانی هستند، برای کانادا اهمیت ویژه ای خواهد داشت.

اخذ ویزای توریستی کانادا

گاهی اوقات نیز افراد در هنگام اخذ ویزای کانادا با مشکلات بسیار زیادی روبرو خواهند شد. اما چرا برخی اوقات ویزای افراد با مشکل مواجه میشود ؟ درخواست ویزای کانادا ، می تواند به دلایل مختلفی از طرف آفیسر پرونده رد ( ریجکت ) شود. برخی دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا به شرح زیر است :

· نقص مدارک

· مشکلات حساب بانکی و تمکن مالی

· عدم وجود برنامه سفر مشخص ( برای ویزای توریستی کانادا)

اما یکی دیگر از شیوه های اخذ ویزای را میتوان سوپر ویزای توریستی کانادا دانست.

سوپر ویزای والدین یک ویزای بلند مدت است و برای والدین و پدر بزرگ ها و مادر بزرگ هایی که فرزندان یا نوه هایشان از ساکنین دائم یا شهروندان کانادایی هستند، صادر می شود. این ویزا برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ توسط دولت کانادا برای تسهیل ورود پدر مادرهای افراد مقیم کانادا ایجاد شد و قرار است در ۲۰۱۸ نیز این برنامه پیگیری شود. این یک ویزای کانادا از نوع موقت است که به والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها اجازه می دهد به مدت ۲ سال در کانادا اقامت داشته باشند. سوپر ویزای کانادا هم می تواند به صورت تک ورودی و هم می تواند به صورت چند بار ورود صادر شود. جالب است بدانید این ویزا ۱۰ سال اعتبار دارد اما به دلیل این که اعتبار ویزای ایرانی ها ۵ سال است این ویزا برای ایرانی ها تا ۵ سال اعتبار دارد. همان طور که گفته شد با این ویزا تا مدت ۵ سال و هر بار تا ۲ سال می توانند در این کشور بمانند.متقاضی برای اخذ سوپر ویزای کانادا تقریبا همان مدارکی را باید تحویل دهد که برای ویزای عادی تحویل سفارت می دهد، فقط باید همراه این مدارک بیمه هم ارائه شود.

درباره نویسنده

client-photo-1
موسسه مهاجرتی ویستا

دیدگاه

شیوا
2016-08-09
عالی

دیدگاهتان را بنویسید