مهاجرت به کانادا استان آلبرتا
image of 1140x530

مهاجرت به کانادا استان آلبرتا

مهاجرت به استان آلبرتا :

براساس گزارشی که نشریه “نیویورک تایمز” در ژانویه سال ۲۰۱۴ اعلام کرد، شهر کلگری در ایالت آلبرتا کشور کانادا، در لیست پرطرفدارترین شهرهای دنیا برای جهانگردان و مهاجران، در سال ۲۰۱۴ انتخاب شد.

نشریه “نیویورک تایمز” چندین سال است که در ابتدای هر سال میلادی، با توجه به شرایط اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و … شهرهای مطرح دنیا، لیستی را تحت عنوان “پرطرفدارترین شهرهای دنیا” منتشر می کند. تجربه نشان می دهد، پیش بینی های این نشریه در ۹۰ درصد مواقع درست از آب درآمده است. در گزارش سال ۲۰۱۴ این نشریه آمده است: “مهاجرت به کانادا استان آلبرتا به واسطه داشتن صنایع نفت و گاز، شهر ثروتمندی در کانادا محسوب شده و این امر منجر به فراهم شدن بستری برای ورود مهاجران (متخصصین و سرمایه گذاران) می شود. همچنین این شهر به علت بهره مندی از آزادی های معنوی و اجتماعی، نسبت به بسیاری از شهرهای ثروتمند دنیا در رده بالاتری قرار می گیرد.” کلگری یکی از مراکز بزرگ صنایع نفت و گاز در جهان بوده و یکی از علل رشد مشاغل در این شهر، پایین بودن مالیات ها و توجه ویژه سرمایه گذاران به این مطلب بوده است.

وزارت مهاجرت به کانادا ، شهروندی و پناهندگی کانادا، سیستم اکسپرس انتری را از سه سال گذشته شروع کرد و اکنون نیز استان آلبرتا قصد دارد که از ژانویه ۲۰۱۸ از طریق این سیستم مهاجر بپذیرد.

 اولین نکته برای مهاجرت به کانادا استان آلبرتا این است که در این استان مالیات استانی وجود ندارد. این موضوع بسیار خوشایندی برای  مهاجرانی است که در مواجهه با سیستم مالیاتی کانادا و مالیات‌هایی مختلفی که باید مدام با پرداخت قبض ها دست و پنجه نرم کنند

نکته قابل توجه  دوم این‌که در این استان بازار مسکن بسیار قوی است اما قیمت‌ها عموما مثل شهر ونکوور  وبعضی شهر های گران قیمت کانادا نیست که قیمت ها  آن‌قدر بالا باشد که خرید خانه را خیلی دشوار و گاه غیر ممکن سازد.

سومین نکته  که از همه مهم‌تر به نظر می رسد این‌ است که در این استان بسیاری از بخش‌های صنعت در جستجوی نیروی کار هستند.

در واقع دولت البرتا بسیار تمایل دارد تا برای تامین کمبود نیروی کار مورد نیاز استان، پذیرای مهاجران بیشتری هم باشد تا به این ترتیب اقتصاد استان بیش از پیش رونق گیرد

با داشتن استانداردهای بالایی که  گزینه های مهاجرت و اشتغال پس از فارغ التحصیلی،مهاجرت به کانادا استان آلبرتا و  تحصیل در این استان یکی از مکان های مطلوب در جهان برای ادامه تحصیلات عالی است. هزینه های تحصیلی رقابتی و هزینه های مقرون به صرفه زندگی، آلبرتا را انتخابی عاقلانه برای تحصیلات تکمیلی می کند.

اگر بعد از اتمام دوره تحصیلات تکمیلی خود در آلبرتا باقی بمانید، فرصت زیادی برای انتخاب کار در کانادا و همچنین آلبرتا دارید. آلبرتا جز ۱۰ استان ثروتمند کانادا است و یکی از قویترین اقتصادهای کشور است. در سال ۲۰۰۷ تولید ناخالص داخلی ۶۱ درصد بالاتر از متوسط ​​ملی بود. این استان همچنین سرمایه گذاری در کسب و کار جدید را تشویق می کند. کیفیت زندگی ساکنان آلبرتا بسیار مناسب می باشد و همچنین هزینه زندگی در این شهر کم است. صنایع برتر در آلبرتا شامل نفت، کشاورزی و تکنولوژی هستند و بخش گردشگری نیز برای اقتصاد استان بسیار مهم است.

 

 

مهاجرت به کانادا
مهاجرت به کانادا

گروه مشاورین مهاجرت ویستا یکی از مهمترین و پرافتخارترین گروه های مشاوره ای مهاجرت در ایران است.شما میتوانید در ادامه و با استفاده از لینک های زیر با سایت ما همراه باشید:

ویزای توریستی کانادا

اخذ ویزای توریستی کانادا

درباره نویسنده

client-photo-1
موسسه مهاجرتی ویستا

دیدگاه

حسین
2019-04-11
سلام من از سال ۹۱ مشغول مقوله گردشگری و همکاری با آژانسهای مسافرتی هستم و تورهای داخلی و خارجی برگزار کرده ام با توجه به اینکه در این استان مقوله گردشگری هم مورد توجه هست آیا میشود در این مورد امیدوار بود که وارد این استان شد البته بعد از انجام فرم ارزیابی و سایر موارد
موسسه مهاجرتی ویستا
2019-05-16
سلام بله متوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید