قوانین جدید مهاجرت به کانادا
image of 1140x530

معرفی قوانین جدید مهاجرت به کانادا

از امروز با توجه به روی کار آمدن دولت جدید کانادا و با رفتن نخست وزیر قدیم (آرپل) و با روی آمدن دولت جدید و ادعای مهاجرپذیر بودن این دولت قرار است درآینده نزدیک تغییراتی مثبت در امر مهاجرت به کانادا ایجاد شود در ذیل به تعدادی از این تغییرات اشاره می کنیم.اما این تغییرات با ایجاد قوانین جدید مهاجرت به کانادا همراه خواهد بود.اما شما میتوانید با گروه ویستا همراه باشید تا به خوبی و با ارائه راهکار هایی آسان به هدف خود که مهاجرت به کانادا است راه یابید.

گروه مشاورین مهاجرتی ویستا با اراده خدمات زیر همواره همراه شما خواهد بود :

ویزای توریستی کانادا

اخذ ویزای توریستی کانادا

قوانین جدید مهاجرت به کانادا
۳۷۷۰۲۶۷۱ – travel and tourism in canada, with assorted passports

تعیین قوانین جدید مهاجرت به کانادا

  • اولویت اول در دادن اقامت به افرادی است که در داخل خاک کانادا سکونت دارند و یا ویزای دانشجویی یا ویزای کار دارند دولت تصمیم بر این دارد که به اینها اقامت دهد یا PR و برای افرادی که بالای ۵ سال در خاک کانادا اقامت داشته و PR گرفتند دولت در طرح جدید خود تصمیم دارد پنج سال اقامت این افراد را به عنوان مدت زمان PR حساب کرده و ظرف یکسال پاسپورت کانادا را به اینگونه افراد تحویل دهد.
  • دومین اقدام دولت جدید در جهت گرفتن اقامت برای خانواده هایی است که فرزندانشان یا خودشان در کانادا اقامت دارند در دولت قبلی طرحی وجود داشت به نام Supeer visa یا ویزای ده ساله برای پدر و مادر اشخاصی که در کانادا اقامت دائم دارند این ویزا صادر می شود که این ویزا یک ویزای ده ساله است که حق زندگی در کانادا برای خانواده ها وجود دارد و در طرح جدید تصمیم بر این است که برای پدر مادر برادر یا خواهر نیز اقدام کنند که در صورت تایید این طرح گرفتن اقامت برای تمامی اعضای خانواده نیز محیا میشود.

  • با توجه به اینکه طرح جدید اقامتی کانادا Express Entry در هر ماه فقط به تعداد ۱۵۰۰ پرونده در هر دوره می پذیرد در دولت جدید قول آن را داده که تعداد قبولی هر دوره ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش داده پس با توجه به این شرایط امتیاز قبولی که الان ۴۷۰ تا ۴۸۰ می باشد احتمالاَ پایین تر آمده و شرایط را برای قبولی ایرانیان عزیز بهتر می کند.
  • طرح سرمایه گذاری که در گذشته برای ایرانیان عزیز دارای قوانین سخت گیرانه ای بود و تحریم ها تأثیر می گذاشت برای دادن اقامت و تنها استانی که به ایرانی ها اقامت می داد استان کبک بود حالا دولت جدید قول داده شرایط سرمایه گذاری و کارآفرینی را برای ایرانی ها بهتر کند.
  • دولت جدید در دادن ویزای های توریستی کانادا تغییرات جدیدی اعمال کرده و ویزای توریستی را تا پایان اعتبار هر متقاضی به صورت مولتی به متقاضیان ارائه می دهد.
  • بحث گرفتن پیشنهاد شغلی جدید از کارفرمایان کانادایی یا Job offer که بسیار می تواند در اقامت شما موثر بوده و با گرفتن این اقامت می توانید ۶۰۰ امتیاز در طرح Express Entry به امتیازات خود اضافه کرده و در مدت زمان بسیار کمی شما را به مقصد خود کشور کانادا می رساند. این پیشنهاد شغلی برای دو نوع از افراد وجود دارد.

قوانین جدید مهاجرت به کانادا

  1. برای افراد تحصیل کرده که از دانشگاه مدرک دارند که برای گرفتن پیشنهاد کاری و اقامت نیاز به دریافت یا اخذ مدرک جنرال در هر مهارت ۶ دارند.
  2. برای افراد زیر دیپلم شغلها معمولاَ در رشته های نجاری، آشپزی، لوله کشی، سرپرست مزارع کشاورزی، نگهبان می باشد باید مدرک  آیلتس آنها در هر مهارت ۴.۵ باشد.

ویزای توریستی کانادا

ویزای تورییسنتی کانادا، یکی از کوتاه ترین روش های ورود به این کشور است.

بازدید کننده یا توریست کسی است که به طور قانونی در کاناداست و یا به دنبال این است که برای هدفی موقت (کار، تحصیل یا ملاقات) وارد کانادا شود، ولی شهروند کانادایی یا دارنده اجازه اقامت موقت نیست.

هر بازدید کننده، مگر اینکه معاف باشد، باید برای گرفتن ویزای توریستی کانادا قبل از ورود به فرودگاه اقدام کند و آن را اخذ نماید و در زمان رسیدن به فرودگاه ورودی (POE)، باید دارای ویزای توریستی کانادا باشد.

در آخر به نظر می رسد با توجه به اینکه در انتخابات امسال سه نماینده در مجلس کانادا ایرانی هستند و امید می رود که هم به زودی سفارت کانادا در ایران بازگشایی شود و همچنین سفارت ایران در تورنتو و خوشبین هستیم که در آینده روند مهاجرت برای ایرانیان محترم در آینده آسان تر شود.

اخذ ویزای توریستی کانادا

تحصیل در کانادا

درباره نویسنده

client-photo-1
موسسه مهاجرتی ویستا

دیدگاه

علیرضا
2016-08-08
بسیار عالی

دیدگاهتان را بنویسید