اخذ تضمینی ویزای شینگن

اخذ تضمینی ویزای شینگن ۱۳۹۵-۱۱-۹ ۲۱:۲۳:۲۳ +۰۳:۳۰
schengen-visa-in-thailand

اخذ تضمینی ویزای شینگن

تعداد ۲۸ کشور زیر عضو محدوده شینگن هستند:

آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتقال، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، اتریش، استونی، اسلواکی، اسلوانی، چک، ایسلند، مالت و یونان.

لازم به ذکر است در سال ۲۰۰۹  چهار کشور دیگر قبرس، بلغارستان، رومانی،سوئیس به طور کامل مفاد این پیمان را قبول  و رسماً وارد شینگن شده اند.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا (۲۷ کشور عضو) را نباید با کشورهای محدود شنگن (۲۸ کشور) اشتباه گرفت! کشورهای عضو اتحادیه اروپا شامل ۲۷ کشور یعنی ۲۴ کشور از محدوده شنگن (بجز نروژ و ایسلند) بعلاوه ۳ کشور رومانی، انگلستان و ایرلند می باشند.

بلژیک، قبرس، فنلاند، فرانسه، آلمان، هلند، مالت، لوکزامبورگ، ایتالیا، اسپانیا، اتریش، یونان، اسلوانی، ایرلند و پرتغال واحو پولی یورو دارند.
کشورهای نظیر لیختن اشتاین، کرواسی، صربستان، مقدونیه، اوکراین، مولداوی و آندورانه عضو اتحادیه اروپا نیستند و البته عضو محدوده شنگن هم نیستند.
برای ورود به این کشورها ویزای جداگانه نیاز است.

schengen-travel-plan-landing-banner

آیا تا به حال چندین بار برای ویزای شینگن اقدام نموده و با درخواست شما موافقت نشده است؟

از آنجا که طی چند سال گذشته اخذ ویزای شینگن برای ایرانیان توسط سفارت ها به مشکلات زیادی همراه بوده است. با توجه به اینکه اسناد و مدارک شما برای دریافت روادید مناسب وعالی بوده باز هم در موارد زیادی با درخواست شما موافقت نشده است.

باید بدانید در صورت رد شدن اولین درخواست ویزای شینگن در یکی از سفارتخانه های حوزه اروپا، در سفارت دیگر اقدام نکنید چون درصد گرفتن ویزا در دفعات بعد به مراتب مشکلتر از بار اول خواهد بود. در مواردی می توان گفت که ممکن نخواهد بود.

اما باعث تاسف است که سفارتهای اروپا در تهران این نکات و قوانین را به متقاضیان اعلام نمی کنند تا از دریافت هزینه اقدام برای ویزا محروم نشوند.
گروه مهاجرتی ویستا آریان ایرانیان با تجربه چندین ساله و کارنامه درخشان خود اقدام به اخذ ویزای شینگن به صورت تضمینی حتی پرونده های رد شده یا rejected میکند.

مدارک لازم برای دریافت ویزای شینگن

  1. اسناد ملکی و مدارک شغلی و منابع مالی (مدارک شغلی معتبر مانند جواز کسب، اشتغال به تجصیل، آگهی تاسیسی شرکت و یا نامه ای در سربرگ شرکت)
  2. بیمه مسافرتی
  3. تائیدیه رزرواسیون هتل
  4. دعوت‌نامه (در صورت وجود)

مدت زمان لازم برای دریافت ویزا از زمان آغاز پرونده شما حداقل ۲۰ تا ۳۵ روز خواهد بود .

برای سفارش اخذ ویزای تضمینی شینگن میتوانید از صفحه تماس با ما با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست اخذ ویزای تضمینی شینگن را برای ما تکمیل و ارسال نمایید.

تماس مستقیم برای اخذ ویزای شینگن تضمینی

دفتر تهران:۲۶۴۱۴۹۸۳ ۰۲۱

دفتر شیراز(جنوب کشور):۳۶۴۹۱۳۱۶ ۰۷۱

فرم ثبت نام بررسی امتیاز مهاجرت