ثبت شرکت در عمان

با ثبت شرکت در کشور عمان شما اقامت این کشور را دریافت می‌کنید و به راحتی و بدون محدودیت‌های تجاری ایران قادر به صادرات و واردات محصولات خواهید بود. با امنیت بسیار بالای سرمایه ‌گذاری در این کشور به همراه دریافت اقامت کشوری که عضو سازمان تجارت جهانی است از موقعیت‌های اقتصادی فوق العاده‌ای بهره‌مند خواهید شد. با موسسه مهاجرتی ویستا همراه باشید تا در ادامه با شرایط و مزایای ثبت شرکت در کشور عمان بیشتر آشنا شوید.

بیشتر بخوانید

متاسفانه خدماتی در این قسمت قرار ندارد.

چرا برای ثبت شرکت، کشور عمان را انتخاب کنیم؟

کشور عمان با شرایط اقتصادی و سیاسی رو به رشد و ارزش پول بالا، انتخابی مناسب برای ثبت شرکت و رونق کار شما است. زیرساخت‌های خوب، روابط تجاری مناسب، توافق‌های تجاری گسترده و عدم پرداخت مالیات از دیگر ویژگی‌های مهم کشور عمان است که یک فرصت بی‌نظیر برای ثبت شرکت و پیشرفت کار برای شما به ارمغان می‌آورد. عمان به سرعت در حال پیشرفت است و از ایده‌های جدید، شرکت‌های خدماتی و پروژه‌های سودآور به شدت استقبال می‌کند. اگر فرصت ثبت شرکت در این کشور را دارید همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید تا با راهنمایی دقیق در کمترین زمان ثبت شرکت در کشور عمان برایتان انجام شود.

مزایای ثبت شرکت در کشور عمان

عمان در بانک جهانی به عنوان یک کشور با اقتصاد پردرآمد شناخته می‌شود. دولت این کشور برای تشویق به گسترش کسب و کار و ثبت شرکت‌های جدید امتیازهای ویژه‌ای شامل وام‌های آسان و کم درصد و معافیت از مالیات را برای صاحبین کسب و کار درنظر گرفته است.

در کشور عمان سرمایه و سود یک نهاد تجاری کاملا قابل برگشت است. دولت زمین‌های پهناور با امکانات مناسب و آب و برق ارزان در اختیار صنایع و شرکت‌های خدماتی قرار می‌دهد. زیرساخت‌های مدرن و پیشرفته مانند جاده‌ها و آزادراه‌های بزرگ، فرودگاه، بندرهای تجاری منظم و دسترسی آسان به نقاط حساس تجاری در منظقه از دیگر مزایای مهم ثبت شرکت در عمان هستند که تاثیر بسیاری در روند رشد صادرات و واردات محصولات شما دارند.

مدارک موردنیاز برای ثبت شرکت در کشور عمان

برای ثبت شرکت در کشور عمان شما نیازمند مدارک مختلفی هستید که پس از تکمیل کردن مدارک و طی کردن مراحل در کمترین زمان پس از ثبت شرکت اقامت موقت این کشور را به دست خواهید آورد. ثبت شرکت در عمان مانند سرمایه گذاری در عمان، باعث دریافت تابعیت قطعی این کشور نمی‌شود. کشور عمان قوانین سرسختی برای اقامت و شهروندی این کشور درنظر گرفته است و با ثبت شرکت، شما تا هر زمان که با کیفیت و پشتکار مشغول انجام کار در این کشور باشید اقامت این کشور را خواهید داشت و پس از آن مجبور به ترک این کشور هستید. مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در عمان به شرح زیر است:

 • کپی و اسکن پاسپورت شخص و یا اشخاص متقاضی ثبت شرکت با حداقل یک سال اعتبار
 • پرینت ۶ ماهه حساب بانکی(جهت ارائه دادن پرینت حساب بانکی، مقدار سهام شرکت از ارز ریال کشور عمان به پول کشور ایران با نرخ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران محاسبه می‌شود)
 • گواهی عدم سوءپیشینه کیفری اشخاص متقاضی
 • یک قطعه عکس تمام‌رخ رنگی ۴*۳
 • فرم ثبت شرکت
 • کپی شناسنامه معتبر سهام‌داران و امضاکنندگان مجاز شرکت
 • یک فرم امضا کننده مجاز تائید شده، همراه با امضاها و اسامی امضاکنندگان مجاز شرکت
 • اساسنامه شرکت
 • مجوز وابستگی اتاق بازرگانی و صنعت

الزامات اساسی در مراحل ثبت شرکت در کشور عمان

علاوه‌بر مدارک موردنیاز برای ثبت شرکت، شما نیازمند تهیه ملزومات مهمی از مدارک و اسناد شرکت خود برای ارسال به کشور عمان هستید. این مدارک شامل موارد زیر هستند:

 • معرفی حداقل 2 سهامدار
 • معرفی 1 مدیر ( ملیت مدیر تاثیری در روند کار نخواهد داشت)
 • تامین حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت (150000OMR )
 • کپی شناسنامه و گذرنامه سهام‌داران
 • گواهی سپرده سرمایه اولیه در بانک
 • فرم‌های ثبت شرکت استاندارد
 • تندیس و لوح‌های شرکت
 • کپی از کلیه مجوزهای وابسته به اتاق بازرگانی و صنعت

موسسه مهاجرتی ویستا همراه شما در ثبت شرکت در کشور عمان

در صورتی‌که برای مهاجرت به کشور عمان و ثبت شرکت در این کشور نیازمند دریافت مشاوره از افراد خبره در این زمینه هستید، می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان به عمان از طریق موسسه مهاجرتی ویستا با شماره 07136491316  تماس بگیرید. همچنین با پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. لطفا اطلاعات دقیق خود را از طریق فرم آماده سایت مهاجران وب برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ویستا مطابق با شرایط، بهترین پیشنهادات را برای دریافت ویزا و اقامت برای شما ارائه دهند.

01آیا با ثبت شرکت در کشور عمان می‌توان اقامت دائم این کشور را به دست آورد؟

خیر. ثبت شرکت در عمان باعث دریافت تابعیت قطعی این کشور نمی‌شود. کشور عمان قوانین سرسختی برای اقامت و شهروندی این کشور درنظر گرفته است و تا زمانیکه مشغول به کار در این کشور باشید اقامت دائم آنجا را در اختیار خواهید داشت.

02چه شرکت هایی را می توان در عمان تاسیس کرد؟

شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی عام، شرکت سهامی خاص، مشارکت محدود، آژانس بازرگانی، دفتر شعبه و دفتر نمایندگی، از جمله شرکت هایی هستند که می توانید در عمان تاسیس نمایید.

03برای دریافت مشاوره حقوقی برای ثبت شرکت در کشور عمان از طریق موسسه مهاجرتی ویستا چه باید کرد؟

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با شماره 07136491316 تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

04مزایای ثبت شرکت در کشور عمان چیست؟

دریافت وام‌های آسان و کم درصد و معافیت از مالیات برای صاحبین کسب و کار از جمله مزایای ثبت شرکت در کشور عمان است.

07136491316 (5 خط)

برای مشاوره و راهنمایی، با کارشناسان ویستا در ارتباط باشید

درخواست مشاوره

رزرو وقت مشاوره

برای تصمیم گیری درست، نیاز به مشاوره دارید؟ با ما در ارتباط باشید

سریع‌ترین راه ارتباطی با کارشناسان امور مهاجرت ویستا
07136491316 (5 خط) 07136491316 (5 خط)