خدمات مهاجرت به کانادا مهاجران

کانادا یکی از قدرتمندترین و توسعه یافته‌ترین کشورهای دنیاست که سالانه هزاران مهاجر را به سمت خود جذب می‌کند. این کشور به عنوان دومین کشور مهاجرپذیر جهان،  یکی از پرطرفدارترین مقاصد مهاجرت و مکانی ایده‌آل برای ساختن زندگی بهتر به شمار می‌آیداما مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا کار آسانی نیست و مسیری بسیار چالش برانگیز را پیش روی متقاضیان خود قرار می‌دهد.  

سوالات زیادی در رابطه با مهاجرت به این کشور بی‌نظیر وجود دارد که مشاورین ما در موسسه مهاجران، با اشراف کامل به امور مهاجرتی، پاسخ‌گوی تمام سوالات شما خواهند بود. پس اگر مایل به مهاجرت به کانادا هستید همین حالا با ما تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی را تکمیل کنید. 

کشور کانادا بیش از 60 برنامه مهاجرتی دارد که هر کدام بر اساس معیارهای خاص خود متقاضیان مهاجرت به کانادا را پذیرش می‌کنندعنوان‌های اقامت کانادا، مهاجرت به کانادا و ویزای کانادا در سایت مهاجران وب مشخص شده‌اند، تا با معرفی انواع مسیرهای مهاجرت، بتوانید انتخاب دقیقتر و مطمئن‌تری را داشته باشید 

اقامت کانادا  

اخذ اقامت کانادا به صورت موقت و دائمی صورت می‌پذیرد اما بدون شک دریافت اقامت دائم کانادا هدف اکثریت مهاجران این کشور استتقریبا تمام برنامه‌های مهاجرتی کانادا می‌تواند منجر به اخذ اقامت دائم شود که مستلزم برآورده کردن شرایط مورد نظر دولت کانادا است. در ادامه روش‌هایی که منجر به اخذ اقامت دائم و موقت کانادا می‌شود را به شما معرفی میکنیم. 

اقامت موقت کانادا  

اقامت موقت مجوزی است که بر اساس آن می‌توان اجازه ورود به کانادا را به صورت موقت به دست آورد. مسیرهای متفاوتی هستند که هر کدام از شرایط و قوانین خاصی پیروی می‌کنند. به طور کلی این مسیرها را در 3 دسته بندی برای شما قرار داده ‌ایم که شامل موارد زیر است.   

اقامت توریستی کانادا

اقامت توریستی به 3 دسته ویزای سینگل، مولتی و سوپر ویزا تقسیم بندی و دو کلاس متفاوت را شامل می‌شود؛ سفرهای تجاری و سفرهای تفریحی. در مقاله ویزای توریستی کانادا مطالب را به طور کامل برای شما شرح داده‌ایم.  

اقامت موقت تحصیلی 

تحصیل یکی از پرطرفدارترین راه‌های مهاجرت به کانادا است. با دریافت ویزای موقت تحصیلی می‌توانید برای یک دوره‌ی مشخص در این کشور مشغول به تحصیل شوید. پس از اتمام تحصیل شرایط کار نیز برای متقاضیان کار فراهم است. متقاضیان کار می‌توانند در شغل دلخواه خود مشغول به کار شوند و شرایط اخذ اقامت دائم را نیز برای خود فراهم کنند. 

بیشتر بخوانید: ویزای تحصیلی کانادا

اقامت موقت کار کانادا 

در حال حاضر مهاجرت از طریق کار بسیار مورد استقبال کشور کانادا است. پاندمی کرونا، شرایط مهاجرت و ورود نیروی کار را با بحران مواجه کرد. اما کشور کانادا با پشت سر گذاشتن بحران ها، جذب نیروی کار را دوباره از سر گرفته است و اکنون یکی از بهترین زمان‌ها برای مهاجرت به کانادا از طریق کار می‌باشد. اگر خود را واجد شرایط می‌دانید مقاله ویزای کار کانادا را مطالعه نمایید و یا با تکمیل فرم ارزیابی و یا از طریق تماس با مشاورین مهاجران در ارتباط باشید. 

اقامت دائم کانادا  

اخذ اقامت کانادا و به دنبال آن اخذ پاسپورت این کشور هدفی ارزشمند برای مشتاقان مهاجرت به این کشور است. اما مهاجرت و رسیدن به اقامت دائم کانادا از چه مسیرهایی امکان پذیر است؟ در ادامه مقاله هموارترین مسیرها را به شما معرفی می‌کنیم تا با توجه به شرایط تان بهترین انتخاب را انجام دهید.  

سیستم اکسپرس اینتری  

اکسپرس انتری یک سیستم آنلاین مبتنی بر امتیاز بندی است که توسط دولت کانادا و اداره مهاجرت کانادا مدیریت می‌شود. این سیستم برنامهی مهاجرتی دارد که به متقاضیان بر اساس معیارهایی چون سن، تحصیلات، تجربه کاری، پیشنهاد شغلی… امتیاز می‌دهد.  

برنامه‌های سیسیتم اکسپرس اینتری شامل عنوانهای زیر است: 

برنامه نیروی متخصص فدرال کانادا  

برنامه مهاجرتی مشاغل فنی کانادا 

کلاس تجربه کانادایی  

برنامه‌های استانی مهاجرت به کانادا  

هر کدام از این برنامه‌ها شرایط خاص خود را دارد که سوابق کاری بین 1-2 سال، تمکن مالی، دانش زبان انگلیسی یا فرانسوی، معیارهای مشترک این برنامه‌هاست. پیشنهاد می‌شود جهت دریافت اطلاعات کامل،  ویزای اکسپرس اینتری کانادا و برنامه مهاجرت استانی کانادا را مطالعه نمایید.  

اقامت دائم در استان‌های آتلانتیک کانادا  

مهاجرت از طریق برنامه آتلانتیک کانادا یکی دیگر از راه‌های اخذ اقامت دائم این کشور است. دریافت اقامت دائم از طریق این برنامه آسان‌تر از سایر روش‌های مهاجرتی است. اگر در مسیرهای دیگر موفق به دریافت اقامت دائم کانادا نشده‌اید حتما برنامه مهاجرتی پایلوت کانادا را به عنوان یکی از بهترین و آسان‌ترین روش‌های اخذ اقامت دائم کانادا در نظر بگیرید.   

 بیشتر بخوانید:اقامت سریع کانادا با برنامه مهاجرتی جاب آفر آتلانتیک

اقامت کانادا از طریق سرمایه‌گذاری  

اقامت سرمایه‌گذاری، همان‌طور که از اسمش پیداست، مستلزم تمکن مالی بالای متقاضیان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کانادا است. این روش خود شامل چند دسته بندی می‌شود و برای صاحبان مشاغل، کارآفرینان و مدیران تجاری که به دنبال سرمایه‌گذاری و راه اندازی کسب و کاردر کانادا هستند، مناسب است. روش‌های سرمایه‌گذاری شامل ویزای استارتاپ کانادا، ویزای کارآفرینی، ویزای خود اشتغالی، خرید بیزینس و یا ثبت شرکت است که می‌توان از طریق آن‌ها برای مهاجرت اقدام کرد.  

ویزای استارتاپ کانادا؛ خدمات اختصاصی موسسه مهاجران  

یکی از راه‌های اخذ اقامت دائم کانادا، ویزای استارتاپ کانادا است که از برجسته‌ترین خدمات مهاجرتی مهاجران به شمار می‌آید. موسسه مهاجران به عنوان نماینده اصلی مورد تایید اداره مهاجرت کانادا، خدمات خود را به صورت کاملا ویژه و تخصصی در این زمینه ارائه می‌دهد. کشور کانادا از طرحهای استارتاپی نوآورانه که توانایی اشتغال‌زایی برای شهروندان کانادایی را داشته باشد، بسیار استقبال می‌کند. اگر صاحب ایدهای نوآورانه و اشتغال زا هستید که برای کشور کانادا سودآوری دارد، شما یک کاندیدای کاملا مناسب برای مهاجرت از طریق استارتاپ ویزای کانادا به حساب می‌آیید.  

مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا

یکی از خدمات ویژه مهاجران، ارائه مشاوره کاملاً رایگان در خصوص مهاجرت به کانادا است. با هر شیوه و روشی که قصد مهاجرت به کانادا را دارید، می‌توانید از خدمات مشاوره ما بهره‌مند شوید. برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا، کافی است درخواست خود را ثبت کنید.

دریافت انواع ویزای کانادا، ویزا موقت و دائم

ویزای کانادا انواع مختلفی دارد. با توجه به شرایط موکل، نوع درخواست ویزا از سفارت کشور کانادا متفاوت است. ویزای موقت دوندگی کمتری به نسبت ویزای دائم دارد اما با محدودیت‌های بسیاری همراه است. با این ویزا فقط اجازه کار با همان کارفرما و در همان موقعیت شغلی را دارید و پس از اتمام کار دیگر اجازه ماندن در آن کشور را نخواهید داشت. چاره کار، دریافت اقامت دائم کشور کانادا از طریق روش‌های قانونی است. هلدینگ مهاجرتی حقوقی مهاجران همواره در تلاش است تا بهترین و کاربردی‌ترین ویزای کشور کانادا را با توجه به شرایط لازم برای شما فراهم کند. ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، اسپانسرشیپ کانادا، توریستی و درمانی بخشی از ویزاهای دائم و موقت کشور کانادا هستند که همواره دریافت آن‌ها برای هموطنان عزیز ایرانی فراهم است.

رزرو وقت مشاوره مهاجرت کانادا

جهت پیش مشاوره از طریق شماره تماس 75993-021 و رزرو وقت مشاوره با کارشناسان مهاجران در ارتباط باشید

درخواست مشاوره

موسسه مهاجران؛ خدمات مهاجرتی 360 درجه به کانادا

برای دریافت مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا از طریق موسسه مهاجران می‌توانید با شماره 02175993 تماس بگیرید. همچنین با پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. لطفا اطلاعات دقیق خود را از طریق فرم آماده سایت مهاجران وب برای ما ارسال کنید تا کارشناسان مهاجران مطابق با شرایط، بهترین پیشنهادات را برای دریافت ویزا و اقامت برای شما ارائه دهند.