سرمایه گذاری در عمان

اگر به دنبال راهی امن و با کمترین ریسک، برای چند برابر کردن پول و سرمایه خود هستید؛ چرا سرمایه گذاری در عمان را امتحان نمی‌کنید؟ اگر به دلیل عدم ثبات اقتصادی و نوسان نرخ ارز، می‌خواهید تجارت خود را در خارج از مرز‌های ایران و در کشور‌های همسایه توسعه دهید، سرمایه گذاری در عمان پیشنهاد ویژه ما به شما است. پس برای شروعی تازه و دانستن تمام زیر و بم سرمایه گذاری در عمان، با ما همراه شوید.

آشنایی با وضع و شرایط عمومی کشور عمان

عمان کشوری است که در شرق شبه جزیره عربستان قرار گرفته و با ایران مرز دریایی دارد. جمعیت کشور عمان نزدیک به چهار میلیون و چهارصد و پنجاه هزار نفر بوده و درآمد این کشور نیز مانند سایر کشور‌های حوزه خلیج فارس از طریق نفت است. زبان رسمی مردم عمان عربی بوده و زبان دوم این کشور که اکثر مردم، به آن تکلم دارند انگلیسی است. واحد پول رسمی کشور عمان نیز، ریال عمان نام داشته و از ارزشمند‌ترین واحد‌های پول در دنیا است.

سرمایه گذاری در عمان

تمام راه‌ها و روش‌های سرمایه گذاری در عمان

برای مهاجرت به عمان، روش‌های مختلفی وجود دارد؛ یکی از این روش‌های پرطرفدار بین مهاجران گرفتن ویزای اقامت از طریق سرمایه گذاری در عمان است. سرمایه گذاری در عمان نیز، از راه‌های مختلفی انجام می‌گیرد:

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت، به افراد اقامت سرمایه گذاری یک و دو ساله داده می‌شود که قابلیت تمدید دارد. برای سرمایه گذاری از این طریق، فرد متقاضی نیازی به حداقل تمکن مالی، گواهی عدم سوء پیشینه، مدرک تحصیلی و آیلتس ندارد. اغلب موسسات و مشاورین مهاجرتی، به دلیل اقتصاد رو به رشد و منابع طبیعی و… ثبت شرکت را بهترین راه برای سرمایه گذاری می‌دانند. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با ثبت شرکت در عمان به صفحه ثبت شرکت در عمان موسسه مهاجران مراجعه کنید.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

در روش سرمایه گذاری از طریق خرید ملک، کشور عمان برای فرد متقاضی تعیین می‌کند که باید در چه نقاطی ملک بخرد. پس امکان خرید آزادانه ملک، در سرزمین عمان وجود ندارد و فرد باید در مناطق مشخص شده برای مهاجران ملک خریداری کند. فرد متقاضی سرمایه گذاری، تا زمانیکه ملک خریداری شده به نام ایشان باشد می‌تواند، در این کشور اقامت داشته باشد.

سرمایه گذاری در عمان

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در عمان ممکن است؟

در برخی از این روش‌ها، کاربر می‌تواند اقامت عمان را دریافت کند؛ اما در اکثر اوقات موارد دیگر، تنها روشی برای سرمایه گذاری در عمان هستند. به عبارت دیگر فرد متقاضی نمی‌تواند از طریق سرمایه گذاری در عمان، برای اخذ پاسپورت و اقامت دائم اقدام کند. با سرمایه گذاری در عمان، تنها ویزای افراد برای کسب و کار تمدید می‌شود. پس اگر می‌خواهید با سرمایه گذاری، مهاجرت کرده و اقامت دائم دریافت کنید؛ باید از طریق سایر کشور‌ها اقدام کنید.

اگر اطلاعات چندانی،در مورد روش‌های مهاجرتی، از طریق سرمایه گذاری ندارید باید از یک مشاور مهاجرتی کمک بگیرید. موسسه مهاجران با بیش از 23 سال سابقه در زمینه مهاجرت می‌تواند خدماتی تخصصی به شما ارائه کند. پس همین حالا از طریق شماره 75993-021 با مشاوران هلدینگ مهاجرتی مهاجران در ارتباط باشید.

معیار‌های جهانی سرمایه گذاری و کشور عمان

قبل از سرمایه گذاری در کشور‌های مختلف، ابتدا باید در مورد معیار‌های جهانی و استاندارد‌های سرمایه گذاری آن کشور اطلاعات کسب کنید. در حدود ده دهه است که کشور عمان، از طریق درآمد‌های نفتی پیشرفت اقتصادی زیادی داشته است. میزان نرخ بیکاری در این کشور هم براساس آخرین آمار منتشر شده، حدود 3.1 درصد است. در زمینه امور مالیاتی نیز به افراد، مالیات بر درآمد تعلق نمی‌گیرد.

یکی از مهم‌ترین استاندارد‌های سرمایه گذاری، توجه به خطر مصادره اموال در عمان است. امن‌ترین کشور از نظر خطر مصادره اموال را با عدد یک، و خطرناک‌ترین کشور را با عدد هفت رتبه بندی می‌کنند. عمان در این معیار رتبه سه را گرفته و از نظر اقتصادی کشور سالم و امنی محسوب می‌شود.

رزرو وقت مشاوره سرمایه‌گذاری در عمان

جهت پیش مشاوره از طریق شماره تماس 75993-021 و رزرو وقت مشاوره با کارشناسان مهاجران در ارتباط باشید

درخواست مشاوره

لیست مزایای سرمایه گذاری در عمان

  • عدم نوسان نرخ ارز و سرمایه گذاری با ارز خارجی
  • دسترسی به آب‌های آزاد
  • پایین بودن هزینه گمرک
  • روند رو به رشد اقتصادی
  • ثبات سیاسی و اقتصادی

سرمایه گذاری در عمان چه معایبی دارد؟

  • کم بودن میزان درخواست کالا و خدمات به دلیل جمعیت کم
  • عدم اخذ اقامت دائم با سرمایه گذاری
  • قوانین سخت و پیچیده مهاجرتی
  • عدم تنوع در موضوعات سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در عمان

آیا سرمایه گذاری در عمان مناسب است؟

عمان با اقتصاد رو به رشد، عدم نوسان نرخ ارز و ثبات سیاسی و اقتصادی که دارد، به یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه گذاری تبدیل شده است. اما افرادی که به دنبال اخذ اقامت دائم، از طریق سرمایه گذاری هستند بهتر است از روش‌های دیگری، برای مهاجرت اقدام کنند. اگر قصد اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری را دارید، موسسه مهاجران، با اساتید و کارشناسان مجرب می‌تواند راهنمای شما در زمینه امور مهاجرتی باشد. همین حالا از طریق شماره 75993-021 با کارشناسان مهاجران در ارتباط باشید و مشاوره رایگان بگیرید.