سرمایه گذاری در عمان

یکی از روش‌های مهاجرت که توجه اکثر صاحبان مشاغل و سرمایه‌گذاران را به سمت خود جلب می‌کند، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در عمان است. مهاجرت به عمان از طریق سرمایه گذاری برخلاف اکثر کشورهای دنیا اقامت دائم این کشور را به شما نمی‌دهد. اما امتیازات ویژه‌ای در کنار ویزای کاری برای شما در نظر گرفته می‌شود که کمک بزرگی در رشد و توسعه فردی و شغلی شما خواهد داشت. مهاجرت به کشور عمان از طریق سرمایه گذاری روش‌های مختلفی دارد که با کمک موسسه مهاجرتی ویستا می‌توانید بهترین فرصت سرمایه گذاری در این کشور را برای خود و خوانواده‌تان رقم بزنید.

بیشتر بخوانید

متاسفانه خدماتی در این قسمت قرار ندارد.

انواع روش‌های سرمایه گذاری در عمان

سرمایه گذاری در عمان روش‌های مختلفی دارد اما اصلی‌ترین انواع سرمایه گذاری در این کشور به شرح زیر هستند:

سرمایه گذاری در عمان از طریق خرید ملک

یکی از آسان‌ترین روش‌های سرمایه گذاری در کشور عمان سرمایه گذاری از طریق خرید ملک است. دولت عمان پس از خرید ملک به شما و اعضای خانواده‌تان اقامت عمان را می‌دهد. اما این اقامت، اقامت دائم این کشور نیست و تا زمانی‌که شما در این کشور مالک یک خانه باشید اقامت‌تان تمدید می‌شود. از مهم‌ترین مزایای خرید ملک در عمان این است که می‌توانید 80 درصد مبلغ ملک را به صورت وام دریافت کنید و این وام را طی 25 سال برگردانید.

در این کشور مهاجرین و خریداران خارجی ملک اجازه ندارند تا در بخش‌های مختلف کشور خرید و فروش ملک داشته باشند. مناطق مشخصی برای مهاجران درنظر گرفته شده است که فقط در این مناطق اجازه خرید ملک و اقامت را دارند.

سرمایه گذاری در عمان از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در عمان از طریق ثبت شرکت یکی دیگر از روش‌های کاربردی و پرطرفدار مهاجرت به این کشور است. با ثبت شرکت در عمان شما تابعیت این کشور را به دست می‌آورید و به راحتی و بدون محدودیت‌های تجاری ایران قادر به صادرات و واردات محصولات خواهید بود. با امنیت بسیار بالای سرمایه ‌گذاری در این کشور به همراه داشتن تابعیت کشوری که عضو سازمان تجارت جهانی است از موقعیت‌های اقتصادی فوق العاده‌ای بهره‌مند خواهید شد. اگر شرکت شما از نوع شرکت با مسئولیت محدود باشد از پرداخت مالیات اموال و مالیات ارزش بر افزوده نیز معاف خواهید شد.

مزایای سرمایه گذاری در کشور عمان

عمان از نظر اقتصادی کشور رو به رشدی است و جایگاه ویژه‌ای در بین دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس پیدا کرده است. از آن‌جا که این کشور به آب‌های آزاد دسترسی دارد و با کشورهای قدرتمند دنیا در صلح و دوستی است انتخاب بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری در بخش واردات و صادرات محصولات مختلف است. علاوه‌بر این، پایین بودن هزینه گمرک سود شما را در امر صادرات و واردات تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

برای سرمایه گذاری در کشور عمان چگونه اقدام کنیم؟

سرمایه گذاری در کشور عمان مراحل مختلفی دارد. برای انجام درست و سریع این مراحل به دانش کافی و اطلاعات کامل نیاز دارید. پیشنهاد می‌کنیم حتما در اولین فرصت به یک مشاور حقوقی و موسسه مهاجرتی مراجعه کنید تا در کم‌ترین زمان و بالاترین کیفیت مراحل قانونی مهاجرت شما به درستی طی شوند. بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل عدم آگاهی از نحوه درخواست ویزا و سرمایه گذاری در این کشور هر سال از سمت دولت عمان ریجکت می‌شوند. با اطلاعات کافی و طی کردن درست مسیر مهاجرت، در کمتر از چند ماه اقامت عمان را به دست خواهید آورد.

موسسه مهاجرتی ویستا حامی شما در زمینه مهاجرت به عمان از طریق سرمایه گذاری

موسسه مهاجرتی ویستا با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت به کشور عمان همواره همراه و حامی موکلین عزیز در امر مهاجرت به این کشور بوده است. برای دریافت مشاوره رایگان مهاجرت به عمان از طریق موسسه مهاجرتی ویستا می‌توانید با شماره 07136491316 تماس بگیرید.

همچنین با پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. لطفا اطلاعات دقیق خود را از طریق فرم آماده سایت مهاجران وب برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ویستا مطابق با شرایط، بهترین پیشنهادات را برای دریافت ویزا و اقامت برای شما ارائه دهند.

01آیا با سرمایه گذاری در عمان می‌توان تابعیت این کشور را دریافت کرد؟

خیر، با سرمایه گذاری در کشور عمان فقط تا زمان کار و داشتن ملک در این کشور شما اقامت کشور عمان را خواهید داشت و این کشور مانند اکثر کشورهای عربی به افراد خارجی تابعیت نمی‌دهد.

02آیا از طریق خرید ملک می توان اقامت عمان را دریافت کرد؟

از طریق خرید ملک در عمان نمی توان اقامت این کشور را دریافت کرد اگر چه در صورتی که در نقاطی که کشور عمان تعیین کرده ملک خریداری کنید تا زمانی که مالکیت این ملک را داشته باشید می توانید اقامت این کشور را داشته باشید.

03مزایای سرمایه گذاری در عمان چیست؟

نرخ مناسب مالیات در عمان، توسعه اقتصادی این کشور در سال های اخیر و امکان تجارت آزاد با توجه به موقعیت این کشور، از مزایای سرمایه گذاری در عمان به شمار می رود.

04برای دریافت مشاوره و خدمات مهاجرت به کشور عمان از موسسه ویستا چه باید کرد؟

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با شماره 07136491316 تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

07136491316 (5 خط)

برای مشاوره و راهنمایی، با کارشناسان ویستا در ارتباط باشید

درخواست مشاوره

رزرو وقت مشاوره

برای تصمیم گیری درست، نیاز به مشاوره دارید؟ با ما در ارتباط باشید

سریع‌ترین راه ارتباطی با کارشناسان امور مهاجرت ویستا
07136491316 (5 خط) 07136491316 (5 خط)