مهاجرت به کانادا از طریق کار

یکی از متداول‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا، مهاجرت از طریق کار است. به‌ دلیل بالابودن رفاه اجتماعی، سطح زندگی در این کشور و نسبت پایین جمعیت به نسبت مساحت کانادا، سالانه تعداد قابل توجهی مهاجر با داشتن ویزای کاری به این کشور مهاجرت می‌کنند. برای دریافت قطعی مهاجرت کاری به کانادا شما به کمک یک مشاور یا متخصص در این زمینه نیاز دارید. موسسه مهاجرتی ویستا همواره حامی و همراه متخصصین کارآفرین‌ها و خویش فرمایان عزیز در امر مهاجرت کاری بوده است.

بیشتر بخوانید

چرا برای مهاجرت کاری، کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای دنیا است؟

کشور کانادا با داشتن به‌روزترین و مجهزترین زیرساخت‌های دنیا، فضای کاری حرفه‌ای، امکانات رفاهی بی‌بدیل و همچنین داشتن تعداد قابل توجهی شرکت‌های بین المللی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای رشد شغلی و حرفه‌ای است. علاوه‌بر این، کانادا با داشتن سیستم اقتصادی قدرتمندی که دارد همواره فرصتی استثنایی برای شروع زندگی جدید را به شما می‌دهد و داشتن سیستم‌های مهاجرتی نظام‌مند و شفاف، فرآیندی ساده را برای متقاضیان مهاجرت شغلی فراهم می‌کند.

انواع مهاجرت کاری به کانادا

در برنامه‌های مهاجرت کاری به کانادا به روش‌های زیر می‌توانید به این کشور مهاجرت کنید:

 • اکسپرس انتری: سیستمی است که توسط کانادا در سال 2015 طراحی شد تا افراد باتوجه به توانایی‌ها ومهارت‌های خودو انطباق پذیری با جامعه کانادا رتبه بندی شده و بر اساس آن رتبه به این کشور مهاجرت کنند. این سیستم انتخاب بسیار خوبی برای مهندسان، مدیران و به‌طور کلی افراد متخصص است.
 • برنامه نیروی کار ماهر کبک: این برنامه مشابه برنامه اکسپرس انتری است اما اختصاصا برای ایالت کبک طراحی شده است.
 • مهاجرت به‌ دلیل خود اشتغالی: این نوع مهاجرت مناسب ورزشکاران،هنرمندان و سایر افرادی است که به صورت خود اشتغالی فعالیت دارند و قصد مهاجرت به کانادا از طریق شغل و تخصص خود را دارند.
 • مهاجرت از طریق کار آفرینی: در این نوع از مهاجرت فرد تعهد می‌دهد که با سرمایه خود کسب و کاری در یکی از استان های کانادا راه اندازی کند.
 • برنامه مهاجرت استانی کانادا: این نوع از مهاجرت از روش‌های سریع مهاجرت به کانادا است که درآن به جز ایالت کبک و نوناووت، افراد علاقمند به مهاجرت به کانادا می‌توانند بر حسب نیاز خود استان موردنظر را انتخاب کنند.

شرایط و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت کاری به کانادا چیست؟

برای مهاجرت کاری به کانادا به روش های ذکر شده برحسب برنامه انتخابی، شرایط زیر توسط سیستم‌های طراحی شده بررسی می‌شوند:

 • سن: برای بازه‌های سنی مختلف، امتیازهای مختلفی در نظر گرفته شده است و اولویت با کسانی است که از لحاظ سنی برای آغاز به کار در کانادابیشترین تطابق را داشته باشند.
 • تحصیلات: تحصیلات فرد و در صورت متاهل بودن همسر فرد دیگر ویژگی معتبر برای مهاجرت کاری به کانادا است. داشتن تحصیلات دانشگاهی در این زمینه میتوند شما را در رسیدن به هدف خود بسیار کمک کند.
 • سابقه کار: در صورت داشتن سابقه کار در زمینه‌ای که برای مهاجرت در آن زمینه اقدام کرده‌اید شانس شما برای پذیرش و دریافت ویزای کانادا چند برابر می‌شود.
 • پیشنهاد شغلی معتبر
 • مهارت‌های زبانی انگلیسی یا فرانسه: در مورد مهارت‌های زبانی، توانایی نوشتن، خواندن، شنیدن و صحبت کردن توسط این سیستم با سنجش نمرات زبان‌های انگلیسی و فرانسه مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
 • انعطاف پذیری فرد با محیط کانادا: برای سنجش این عامل، سیستم‌های مهاجرتی کانادا ترکیبی از سابقه، شغل فرد و همسرش، پیشنهاد کاری یا وجود بستگان در این کشور را برای مهاجرت فرد به کانادا مورد بررسی قرار می‌دهند.

مهاجرت کاری به کانادا مناسب چه کسانی است؟

مشتریان این گونه ازمهاجرت معمولا متخصصان، کارآفرینان و خویش فرمایانی هستند که دارای سابقه کار مرتبط با تحصیلات بوده و در بازه سنی مناسب برای آغاز به کار در کانادا هستند. درمیان این افراد کسانی که همسر یا بستگان‌شان مقیم این کشور هستند دراولویت دریافت اقامت کانادا قرارمی‌گیرند.

موسسه مهاجرتی ویستا همراه شما در دریافت ویزای کاری کانادا

در صورتی‌که برای مهاجرت کاری سریع و آسان به کشور کانادا شما نیازمند دریافت مشاوره از افراد خبره در این زمینه هستید، می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان مهاجرت کاری به کانادا از طریق موسسه مهاجرتی ویستا با شماره 07136491316  تماس بگیرید. همچنین با پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. لطفا اطلاعات دقیق خود را از طریق فرم آماده سایت مهاجران وب برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ویستا مطابق با شرایط، بهترین پیشنهادات را برای دریافت ویزا و اقامت برای شما ارائه دهند.

01آیا اقامت دائم کانادا از طریق کار قابل دستیابی است؟

در برنامه اسکیل ورکر شما از ابتدا اقامت دائم کانادا را می گیرید. در صورتی که از طریق دریافت جاب آفر یا پیشنهاد کار اقدام کنید نیز، در برخی از شهرها از ابتدا به شما اقامت دائم اعطا می‌شود.

02 مزایای مهاجرت کاری به کانادا چیست؟

کشور کانادا به دلیل کمبود نیروی کار ماهر و هرم جمعیتی پیر خود از افراد متخصص در حوزه‌های مختلف شغلی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، استقبال می‌کند. شما می‌توانید از طریق مهاجرت کاری به این کشور اقامت دائم آن را همراه با درآمدی مناسب اخذ کنید و زندگی جدیدی را در کشوری پیشرفته آغاز کنید.

03مدت زمان دریافت ویزای کار کانادا چقدر است؟

ویزای کار کانادا، پس از طی کردن تمامی مراحل اخذ ویزا و انگشت نگاری، در بازه ۳۰ الی ۱۵۰ روز کاری صادر می شود. اما این زمان قطعی نیست و ممکن با توجه به نوع ویزا و تعداد درخواست های متقاضیان در مدت زمان کوتاه تر یا طولانی تر صادر شود.

04برای دریافت مشاوره و خدمات مهاجرت به کشور کانادا از موسسه ویستا چه باید کرد؟

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با شماره 07136491316 تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

07136491316 (5 خط)

برای مشاوره و راهنمایی، با کارشناسان ویستا در ارتباط باشید

درخواست مشاوره

رزرو وقت مشاوره

برای تصمیم گیری درست، نیاز به مشاوره دارید؟ با ما در ارتباط باشید

سریع‌ترین راه ارتباطی با کارشناسان امور مهاجرت ویستا
07136491316 (5 خط) 07136491316 (5 خط)