مهاجرت به کانادا

داشتن آینده‌ای بهتر و کسب رفاه بیشتر همواره یکی از دغدغه‌های اصلی مهاجران بوده است. کشور کانادا با اقتصاد رو به رشدی که دارد یکی از انتخاب‌های اصلی مهاجران است. برای مهاجرت به کانادا راه‌های بسیاری وجود دارد. مهاجرت از طریق تحصیل، کار و سرمایه‌گذاری از اصلی‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا است. شرکت مهاجرتی ویستا در امر مهاجرت از اولین گام تا مستقر شدن‌تان در کاناداهمراه شماست. مهاجرت به کانادا از طریق کار، سرمایه‌گذاری و تحصیل به شرح زیر صورت می‌گیرد:

بیشتر بخوانید

مهاجرت به کانادا از طریق کار، روشی آسان برای مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق کار یکی از آسان‌ترین و کاربردی‌ترین روش‌های مهاجرت به این کشور است. اقامت به کانادا از طریق کار معمولا کسانی‌که مهارت یا تخصص خاصی دارند را به سمت خود جذب می‌کند. برای دریافت اقامت کانادا از طریق کار دو راه وجود دارد که این دو روش اقامت از طریق اسکیل ورکر یا داشتن جاب آفر از سوی کارفرماهای کانادایی هستند. برای مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر شما باید در دو آزمون مهارتی شرکت کنید. برای دریافت اقامت از سوی کارفرماهای کانادایی، افراد باید لیست مشاغل مرتبط با حرفه خود را بررسی کنند و در صورتیکه حرفه آن‌ها در لیست وجود داشت درخواست خود را ثبت کنند تا درخواست‌شان توسط کارفرما بررسی شود. مهاجرت به کانادا از طریق کار ممکن است با اقامت موقت یا دائم صورت گیرد.

مهاجرات به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری، روشی مطمئن برای دریافت اقامت کانادا

سرمایه‌گذاری در کانادا و کسب اقامت کانادا از این طریق یکی از روش‌های پرطرفدار مهاجرین این کشور است. فرصت سرمایه‌گذاری در کانادا بسیار زیاد است. شما می‌توانید با توجه به شرایط و توانایی‌های خود از این فرصت استفاده کنید. ویزای استارت آپ، کارآفرینی، دریافت اقامت از طریق خرید ملک و ثبت شرکت در کانادا از زیرشاخه‌های مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به کشور کانادا هستند. این روش یک مسیر مطمئن و امن برای صاحبان سرمایه و مشاغل جهت اخذ ویزای کانادا و مهاجرت به این کشور است. ثبت اقامت کارآفرینی و استارت‌‌آپی باعث دریافت ویزای اعضای خانواده شما نیز می‌شود.

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل، بهترین روش مهاجرت برای نوجوانان و جوانان

کشور کانادا هرساله پذیرای 350 هزار دانشجوی خارجی است. پس از آنکه درخواست تحصیلی شما تایید شد بلافاصله می‌توانید در کانادا مشغول به تحصیل شوید. سن افراد در مهاجرت تحصیلی فاکتور بسیار مهمی است. اگر قصد مهاجرت تحصیلی را دارید بهتر است هرچه زودتر درخواست خود را ثبت کنید. برای دریافت اقامت تحصیلی کانادا ابتدا باید در یکی از مدارس، کالج یا دانشگاه‌های کانادا پذیرفته شوید و پس از آن بتوانید این موضوع را اثبات کنید که از توانایی پرداخت هزینه‌های زندگی برخوردار هستید. اگر از سابقه تحصیلی بسیار خوبی برخوردار هستید، امکان دریافت بورسیه از کشور کانادا را خواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می‌کنیم از مشاوران ما در این زمینه کمک بگیرید. مشاورین ویستا همواره در امر مهاجرت هموطنان عزیز به کشور کانادا همراه آن‌ها هستند.

موسسه مهاجرتی ویستا، دفتر مهاجرتی کانادا با سال‌ها تجربه درخشان

برای مهاجرت سریع و آسان به کشور کانادا شما نیازمند دریافت مشاوره از افراد باتجربه در این زمینه هستید.  برای دریافت مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا از طریق موسسه مهاجرتی ویستا می‌توانید با شماره 07136491316 تماس بگیرید. همچنین با پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. لطفا اطلاعات دقیق خود را از طریق فرم آماده سایت مهاجران وب برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ویستا مطابق با شرایط، بهترین پیشنهادات را برای دریافت ویزا و اقامت برای شما ارائه دهند.

01بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا کدام است؟

بهترین روش سرمایه گذاری کانادا با توجه به شرایط شما مشخص می شود. به طور کلی می توان گفت کارآفرینی و سرمایه گذاری استانی از پرطرفدارترین و بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری است.

02آیا می توان بدون پرداخت شهریه برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل اقدام کرد؟

دانشگاه های کانادا رایگان نیستند و شما باید شهریه بپردازید، اما در صورتی که بورسیه تحصیلی بگیرید می توانید رایگان تحصیل کنید.

03اخذ اقامت کانادا از طریق مهاجرت کاری چند سال طول می‌کشد؟
تقاضیان علاقه مند به مهاجرت کاری به کانادا، با زندگی و کار به مدت ۳ سال در این کشور و مراجعه به اداره مهاجرت، می توانند تابعیت کانادا را دریافت نمایند.
04برای دریافت مشاوره و خدمات مهاجرت به کشور کانادا از موسسه ویستا چه باید کرد؟

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با شماره 07136491316 تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

07136491316 (5 خط)

برای مشاوره و راهنمایی، با کارشناسان ویستا در ارتباط باشید

درخواست مشاوره

رزرو وقت مشاوره

برای تصمیم گیری درست، نیاز به مشاوره دارید؟ با ما در ارتباط باشید

سریع‌ترین راه ارتباطی با کارشناسان امور مهاجرت ویستا
07136491316 (5 خط) 07136491316 (5 خط)