ویزای کانادا

تفاوتی ندارد قصد شما از سفر به کشور کانادا چه باشد. برای کلیه سفرهای تفریحی، مهاجرت، اقامت دائم یا موقت کانادا برای ورود به این کشور شما نیاز به دریافت ویزای کانادا دارید. ویزای کانادا به دو دسته ویزای موقت و ویزای دائم تقسیم می‌شود. با توجه به شرایط و موقعیت خود با کمک شرکت مهاجرتی ویستا در کمترین زمان ویزای کشور کانادا را دریافت کنید.

بیشتر بخوانید

شرایط دریافت ویزای کانادا برای ایرانیان

دریافت ویزا نیز مانند دریافت اقامت کانادا به عوامل بسیاری بستگی دارد. معمولا برای سفرهای تفریحی، تحصیلی و کاری در کانادا در ابتدا ویزای موقت این کشور را دریافت خواهید کرد. اگر پس از پایان تحصیل یا کار خود توانستید به یک کار دائم مشغول شوید می‌توانید ویزای دائم کشور کانادا را دریافت کنید. دریافت ویزا با توجه به شیوه‌ای که قصد دریافت ویزا و اقامت کشور کانادا را دارید برای شما متفاوت خواهد بود. دریافت ویزای سرمایه‌گذاری با ویزای تحصیلی، شرایط کاملا متفاوتی با یکدیگر دارند. برای دریافت مشاوره و آشنایی بیشتر با شرایط دریافت ویزای کشور کانادا همین حالا می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دریافت انواع ویزای کانادا، ویزا موقت و دائم با موسسه مهاجرتی ویستا

ویزای کانادا انواع مختلفی دارد. با توجه به شرایط موکل، نوع درخواست ویزا از سفارت کشور کانادا متفاوت است. ویزای موقت دوندگی کمتری به نسبت ویزای دائم دارد اما با محدودیت‌های بسیاری همراه است. با این ویزا فقط اجاره کار با همان کارفرما و در همان موقعیت شغلی را دارید و پس از اتمام کار دیگر اجازه ماندن در آن کشور را نخواهید داشت. چاره کار، دریافت اقامت دائم کشور کانادا از طریق روش‌های قانونی است.

موسسه مهاجرتی حقوقی ویستا همواره در تلاش است تا بهترین و کاربردی‌ترین ویزای کشور کانادا را با توجه به شرایط لازم برای شما فراهم کند. ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، اسپانسرشیپ کانادا، توریستی و درمانی بخشی از ویزاهای دائم و موقت کشور کانادا هستند که همواره دریافت آن‌ها برای هموطنان عزیز ایرانی فراهم است. برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت موقت و دائم این کشور با ما در تماس باشید.

اخذ ویزای کانادا چه امتیازاتی با خود به همراه دارد؟

با اخذ ویزای کانادا شما به امتیازات ویژه‌ای دست خواهید یافت. ورود بدون محدودیت به کشور کانادا، ورود از کلیه مرزهای هوایی، زمینی و دریایی، اقامت طولانی مدت و امکان ورود به ۲۵ کشور بدون نیاز به اخذ ویزا از مهم‌ترین مزایای دریافت ویزای کانادا هستند.

حداکثر ویزای توریستی کانادا برای ایرانیان  5 سال است. اگر بازه زمانی ویزای کاری کانادا شما بیشتر از ۱ سال باشد، می‌توانید اقدام به دریافت اقامت دائم و شهروندی بکنید. انجام این کارها منوط به داشتن اطلاعات کافی در این زمینه است. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم از موسسه‌های مهاجرتی معتبر مشاوره بگیرید.

موسسه مهاجرتی ویستا همراه شما در مسیر اخذ ویزای کشور کانادا

برای دریافت مشاوره رایگان جهت اخذ ویزای کانادا می‌توانید با شماره 07136491316 تماس بگیرید و با کارشناسان و مشاورین حقوقی موسسه ویستا در ارتباط باشید. همچنین با پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت، کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

لطفا اطلاعات دقیق خود را از طریق فرم آماده سایت مهاجران وب برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ویستا مطابق با شرایط، بهترین پیشنهادات را برای دریافت ویزای کانادا را برای شما ارائه دهند. موسسه مهاجرتی ویستا همواره در مسیر پر فراز و نشیب مهاجرت و سفر به کشور کانادا همراه موکلین عزیز خواهد بود.

01حداکثر زمان اقامت مجاز با ویزای توریستی در هر بار ورود چقدر است؟

اقامت مجاز با ویزای توریستی حداقل 6 ماه است. فرد برای اقامت طولانی در کشور کانادا با ویزای توریستی هر 6 ماه یکبار باید از کشور خارج شود و ویزای توریستی خود را تمدید کند.

02تفاوت ویزای مولتی با سینگل کانادا چیست؟

مولتی به معنای ویزای چندبار ورود و سینگل به معنای ویزای یکبار ورود است. برای اقامت‌های بلندمدت تر مانند سفرهای کاری و تحصیلی اغلب تز ویزای مولتی و برای سفرهای کوتاه مدت مانند سفرهای توریستی اغلب از ویزای سینگل استفاده می‌شود.

03شرایط گرفتن ویزای کانادا برای ایرانیان متقاضی تحصیل در این کشور چیست؟

برای اخذ ویزا کانادا از نوع تحصیلی باید ابتدا از یکی از دانشگاه ها یا موسسات آموزشی قابل قبول در کانادا پذیرش بگیرید. ارائه مدرک زبان و سن مناسب شانس دریافت ویزا را بالا می برد.

04آیا ویزا توریستی کانادا را می توان به ویزای کاری تبدیل کرد؟

خیر. این نوع ویزا به ویزا کاری تبدیل نمی شود. در صورتی این اتفاق ممکن است که شما پس از قبول کارفرمای کانادایی و انجام مراحل قانونی مجددا به کشور مبدا باز گردید و کارهای و برای ویزای کاری مجددا اقدام کنید.

07136491316 (5 خط)

برای مشاوره و راهنمایی، با کارشناسان ویستا در ارتباط باشید

درخواست مشاوره

رزرو وقت مشاوره

برای تصمیم گیری درست، نیاز به مشاوره دارید؟ با ما در ارتباط باشید

سریع‌ترین راه ارتباطی با کارشناسان امور مهاجرت ویستا
07136491316 (5 خط) 07136491316 (5 خط)