درباره ما

درباره ما ۱۳۹۵-۱۱-۹ ۲۱:۲۳:۲۳ +۰۳:۳۰
about-us-mohajeranweb

ویستا آریان ایرانیان

ویستا آریان ایرانیان با تجربه بیش از ده سال در امور مهاجرت و اخذ بورسیه های تحصیلی و برخورداری از تیمی کارآمد و مجرب از وکلا و مشاورین مهاجرت جهت دریافت انواع ویزاها از جمله: اقامت دایم و موقت از کشورهای کانادا،آمریکا،دانمارک،استرالیا،آلمان و کشورهای مختلف دیگر فعال است. ویستا آریان ایرانیان با فعالیت های متفاوت در حوزه مهاجرت و تاکید بربا اطلاعات کامل  کوشش فراوانی در بهبود فرهنگ مهاجرت انجام داده و تا میزان فراوانی در این امر موفق بوده است.

زمینه های فعالیت ویستا آریان ایرانیان

  • اطلاع رسانی و نشر اخبار مهاجرت به صورت گسترده  در زمینه اقامت  کار و تحصیل در کانادا،دانمارک،استرالیا،آلمان،آمریکا و …
  • برگزاری سمینارها و جلسات جهت آگاه سازی و بروزکردن اطلاعات متقاضیان از قوانین جدید
  • ثبت نام از طریق وب سایت مهاجران وب و پاسخگویی به سوالات مشتریان از طریق بخش تخصصی ارزیابی و مشاوره .
  • برگزاری دوره های تضمینی آموزشی به منظور تامین مدارک و کمبود های مورد نیاز مهاجران به منظور اخذ اقامت و پذیرش تحصیلی(مدارک زبان TOEFL و…)
  • اخذ بورسیه و پذیرش تحصیلی از بهترین مراکز آموزشی و دانشگاههای دنیا به صورت تضمینی

از سوی دیگر ویستا آریان همیشه خود را مدافع حقوق ایرانیان متقاضی مهاجرت دانسته وفعالیت های مفصلی در این زمینه انجام داده که شرح آنها را میتوانید از مشاوران ما بخواهید.

ویستا آریان ایرانیان پس از ورود به کشورهای مقصد نیز تلاش داشته است خدمات کارآمدی به مشتریان خود ارایه کند. در دسترس قرار دادن خدمات گوناگون زندگی و رفاهی پس از ورود با قیمت بسیار عالی و نیز تلاش فراوان برای آگاهی بیشتر در مورد کار و زندگی درمحل زندگی جدید مشتریان از اقدامات دیگر ویستا آریان است.