فرم ارزیابی مهاجرت

حتما قبل از تکمیل فرم، به موارد زیر دقت فرمایید:

1.موسسه مهاجران همواره کوشیده است که از روش هایی چون به روز رسانی اطلاعات اقامت و پیش مشاوره رایگان و بررسی فرم های ارزیابی اطلاعات دقیقی در مورد مهاجرت به کانادا در اختیار متقاضیان قرار دهد.

1. به دلیل ارسال بالای فرمهای ارزیابی، ممکن است پاسخگویی کارشناسان زمان بر باشد؛ لطفا صبور باشید  در کمتر از 24 ساعت پاسخگوی شما هستیم.جهت ارتباط سریع تر با مشاوران موسسه، فرم رزرو وقت مشاوره تکمیل کنید و یا با شماره 02175993 تماس حاصل فرمایید.

2.جهت اطلاعات اولیه ویزاهای مد نظر شما از جمله اقامت جاب آفر,اقامت استارتاپ کانادا,ویزای IMP کانادا,ویزای کارآفرینی کانادا و اقامت کشور امارات هم میتوانید به صفحات مذکور مراجعه کنید

3. در این فرم هر چه قدر اطلاعات دقیق تر و کامل تر باشد، نتیجه بررسی و انتخاب بهترین روش مهاجرت توسط وکیل مهاجرت، دقیق تر خواهد بود؛ پس در صورت امکان، با صبر و حوصله و دقت کافی، تمامی گزینه ها را تکمیل کنید.

4. اگر سوالات این فرم کامل نیست، میتوانید در بخش توضیحات انتهای فرم، موارد لازم را بیان نمایید.

5. اگر قبل از تکمیل این فرم، رزرو وقت مشاوره و یا فرم ارزیابی پر کردید، در قسمت “توضیحات” انتهای فرم به این مورد اشاره کنید.

6. آنالیز شرایط مهاجرت و انتخاب صحیح راه مهاجرت، ارتباط مستقیم با میزان تمکن مالی شما دارد. در صورتی که میزان تمکن مالی خود را به درستی بیان نکنید، درک درستی از پیشنهاد برنامه مهاجرتی به شما را نداریم.

 

 

021-75993

برای پیش مشاوره رایگان و راهنمایی بیشتر، با کارشناسان مهاجران در ارتباط باشید

درخواست مشاوره درخواست شاوره

رزرو وقت مشاوره

ما به شما کمک میکنیم با توجه به شرایطتان بهترین گزینه را برای مهاجرت انتخاب کنید.با ما در ارتباط باشید.

سریع‌ترین راه ارتباطی با مهاجران
021-75993