اقامت دبی

اقامت کشورهای عربی 2
کشورهای محدودی وجود دارند که باتوجه به جمعیت پایین و منطقه جغرافیایی نامناسب، رشد اقتصادی بالایی داشته باشند و با قدرت های برتر دنیا به رقابت بپردازند. یکی از این کشورها که در همسایگی ایران واقع شده است و در طول سال‌های گذشته با وجود جمعیت کم توانسته رشد جالب توجهی داشته باشد امارات متحده عربی است.
اقامت دبی - هلدینگ مهاجرتی ویستا

اقامت دبی مهم‌ترین شهر امارات متحده عربی که به عنوان یکی از خوش‌آتیه‌ترین کشورهای منطقه شناخته می‌شود، دغدغه این روزهای تاجران و سرمایه‌گذاران محسوب می‌شود که در ادامه به توضیح دلایل آن می‌پردازیم. در واقع این کشور خودش را از نزاع‌های منطقه در طول سالیان گذشته جدا کرده است و بیشتر وقت و سرمایه خود را به گسترش فعالیت‌های اقتصادی صرف کرده است. شاید باور نکنید اما در کشور امارات مالیات نزدیک صفر درصد وجود دارد و همین موضوع باعث شده تا علاوه بر ساکنین کشورهای منطقه خاورمیانه، آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها هم برای تجارت در این منطقه علاقه نشان دهند.

در میان شهرهای مختلفی که در امارات واقع شده است، معروف‌ترین و محبوب‌ترین شهر آن دبی است که بزرگترین و تجاری‌ترین شهر امارات هم می‌باشد. به همین دلیل اقامت دبی بسیار محبوب بوده و حدود ۸۰ درصد جمعیت این شهر را مهاجران تشکیل می‌دهند. اقامت دبی برای راه اندازی تجارت بسیار مهم است. ما در هلدینگ مهاجرتی ویستا در ادامه در مورد اخذ اقامت کشورهای عربی به خصوص امارات صحبت‌های بیشتری خواهیم کرد، همراه ما باشید.

رزرو وقت مشاوره اقامت دبی

جهت پیش مشاوره از طریق شماره تماس 75993-021 و رزرو وقت مشاوره با کارشناسان ویستا در ارتباط باشید

درخواست مشاوره

چرا شرایط اقامت در دبی و مهاجرت به این کشور برای ایرانیان مناسب است؟

دلایل مختلفی در این زمینه وجود دارد که مهمترین آن‌ها را در ادامه خدمت شما بیان می‌کنیم:

 • ثبات سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی

   کشور امارات و شهر دبی از ثبات سیاسی و اجتماعی و همچنین شرایط اقتصادی مناسب برخوردار می‌باشد و در سال‌های اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته است. نکته بسیار مهم در مورد دبی این است که این منطقه علاوه بر مهاجرین آسیایی و آفریقایی، مهاجرین بسیار زیادی از آمریکا و اروپا هم دارد که نشان از پیشرفته بودن دبی دارد.

 • امکان پیشرفت تحصیلی

  امکانات بالای تحصیلی و رفاهی در امارات مانند دانشکده‌های امریکایی ، دسترسی آسان به امکانات روز تکنولوژی و … امکان پیشرفت تحصیلی در دبی را فراهم می‌کند.

 • نزدیکی به ایران

  شاید یکی از مهم‌ترین دلایل اینکه خدمت شما عرض کردیم مهاجرت به امارات و اقامت دبی می‌تواند گزینه مناسب‌تری نسبت به سایر کشورها باشد ، نزدیکی آن به ایران و امکان دید و بازدید با خانواده باشد.

بیشتر بخوانید:هزینه های زندگی دبی 2021

سرمایه‌گذاری آسان با ثبت شرکت در دبی

یکی دیگر از ویژگی‌های اقامت دبی این است که شما می‌توانید از طریق ثبت شرکت و سرمایه‌گذاری در این کشور اقامت بلندمدت دریافت کنید و همچنین کسب و کار پرسودی برای خودتان در این کشور ایجاد نمایید.

مهاجرت به دبی - هلدینگ مهاجرتی ویستا

اقامت دبی با ثبت شرکت در امارات و سرمایه گذاری

برای اقامت در دبی راهکارهای مختلف وجود دارد اما قطعاً بهترین و مناسب‌ترین راه برای اقامت در این کشور ثبت شرکت و سرمایه گذاری می‌باشد. سرمایه‌گذاران می‌توانند با ثبت شرکت مسئولیت محدود (L.L.C) و یا خدماتی، در خاک امارات به ویژه دبی اقامت 3 ساله دریافت کنند.

همان‌طور که در بخش قبلی خدمت شما بیان کردیم نرخ مالیات شرکت‌های خارجی که در این کشور حاشیه خلیج فارس فعالیت می‌کنند، نزدیک صفر درصد است و همین موضوع باعث شده تا کشور امارات به عنوان مقصد بسیاری از کسب و کارهای مهم جهان شناخته شود. افراد زیادی هستند که از سراسر جهان با توجه به شرایط مالیاتی و تجاری خوبی که در امارات متحده عربی برقرار می‌باشد برای ثبت شرکت و گسترش دامنه تجارت خودشان در سطح بین‌المللی در این کشور اقدام می‌کنند.

اقامت دبی و تجارت در امارات یک ویژگی بسیار خاص و مهم برای ایرانی‌ها هم دارد؛ به دلیل تحریم، ارتباط تجاری بین‌المللی و مبادله پول با سایر ملل در کشور ما بسیار محدود شده است اما شما می‌توانید با ثبت شرکت در امارات و دبی بدون وجود مشکل، تجارت خودتان با کشورهای دیگر را انجام دهید و پرداخت‌های بین المللی داشته باشید. شما می‌توانید در تمامی شهرهای امارات ثبت شرکت را انجام دهید اما با توجه به موقعیت استراتژیک دبی در بیزینس جهانی، اقامت دبی و ثبت شرکت در دبی بهترین گزینه محسوب می‌شود. ثبت شرکت در دبی و سرمایه گذاری در دبی یا سایر شهرهای امارات به شکل های مختلف و متنوعی انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید:هزینه زندگی در عمان چقدر است؟ + جدول هزینه‌ها

برای ثبت شرکت در دبی چه کار باید بکنیم؟

طبیعتاً کشور امارات هم برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری، قوانین خاص خودش را دارد. یکی از اصلی‌ترین قوانین و شروط ثبت شرکت در این کشور حاشیه خلیج فارس و شهر تجارتی آن یعنی دبی داشتن یک شریک اماراتی (کفیل) بوده است که در جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت به امارات بعد از برگزاری اکسپو این شرط دستخوش تغییرات بسیار مثبتی برای سرمایه‌گذاران شد.

در واقع بدون داشتن شریک اماراتی شما نمی‌توانستید ثبت شرکت در دبی را انجام دهید. نکته مهم‌تر این بود که برای ثبت شرکت حتماً باید ۵۱ درصد سهام شرکت متعلق به شریک اماراتی یا کفیل (اسپانسر) می‌بود و شما می توانستید حداکثر ۴۹ درصد بقیه سهام را در اختیار داشته باشید و در صورت داشتن شریک، 49 درصد بین شما و شریکتان تقسیم می‌شد، که با آپدیت قوانین مهاجرتی کشور امارات متحده عربی ضرورت داشتن کفیل یا اسپانسر برای شرکت‌های جدیدالتاسیس برداشته شد. در همین‌جا باید این نکته را بگوییم که قراردادی بین سهامداران و کفیل اماراتی مبنی بر عدم دخالت شریک اماراتی در امور، سود و زیان شرکت منعقد می‌شود.

همچنین هنگامی که شما اقدام به ثبت شرکت در امارات می‌کنید بایستی نوع فعالیت و زمینه‌ی کاری مشخصی داشته باشید و فقط در همان حوزه به فعالیت خود ادامه دهید. توجه داشته باشید که محدودیتی برای نوع شرکتی که در امارات ثبت می‌کنید وجود ندارد و بر اساس تمایل خودتان می‌توانید کسب و کارهای مختلفی در این کشور را ایجاد نمایید و در آنها سرمایه‌گذاری داشته باشید. هم چنین پکیجی حمایتی نیز برای سرمایه‌گذاران در نظر گرفته شده که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

رزرو وقت مشاوره اقامت دبی

جهت پیش مشاوره از طریق شماره تماس 75993-021 و رزرو وقت مشاوره با کارشناسان ویستا در ارتباط باشید

درخواست مشاوره

پکیج حمایتی در نظر گرفته شده برای سرمایه‌گذاران شامل چه مواردی است؟

شما با ثبت شرکت در امارات به مدت 3 سال اقامت این کشور را دریافت می‌کنید. در سال اول اقامت، پکیجی برای شما در نظر گرفته خواهد شد که شامل هزینه‌ی اجاره‌ی یکسال دفتر کار شما و هزینه‌ی یکسال مجوز فعالیت و همچنین هزینه‌ی سال اول کفیل یا شریک اماراتی (اسپانسر) می‌شود و شما هزینه‌ای برای این موارد در یک سال اول اقامت خود پرداخت نمی‌کنید اما تمامی این هزینه‌ها در سال دوم و سوم به عهده‌ی خود سرمایه گذاران می‌باشد. هلدینگ مهاجرتی ویستا با 23 سال سابقه درخشان در امر مهاجرت در تمامی این مراحل همراه و یاور شماست.

اعتبار یا سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در دبی

اعتبار یا سرمایه‌ی ثبتی شرکت از 500 هزار تا یک میلیون درهم می‌تواند متفاوت باشد، اما نیازی نیست که سرمایه‌گذاران این مبلغ را به عنوان تمکن مالی خود ارائه دهند، این مبلغ صرفا اعتبار یا سرمایه شرکت محسوب می‌شود. سرمایه گذاران برای ثبت شرکت در امارات احتیاجی به اثبات تمکن مالی خود، اثبات گردش مالی، ارائه‌ی گواهی عدم سوء‌پیشینه، داشتن مدرک زبان یا مدارک خاص دیگری ندارند. تنها مواردی مانند پاسپورت و سن بالای 21 سال مد نظر بوده و کفایت می‌کند.

همچنین دقت داشته باشید که برای ثبت شرکت و اقامت امارات نیاز به این نیست که حتما اقامت دبی داشته باشید و شما می توانید عملیات ثبت شرکت خودتان را در شهرهای دیگر امارات مانند ابوظبی، عجمان، شارجه، فجیره، راس الخیمه و ام القوین انجام دهید. در ادامه این مطلب در مورد اقامت دبی از طریق ثبت شرکت صحبت خواهیم کرد.

اقامت دبی از طریق ثبت شرکت - هلدینگ مهاجرتی ویستا

شرایط اقامت دبی در سال ۲۰۲۱

همانطور که در بخش‌های قبلی خدمتتان بیان کردیم بهترین راه برای اقامت دبی ، ثبت شرکت در امارات و سرمایه‌گذاری در این کشور می‌باشد. در مورد مراحل ثبت شرکت مطالبی را بیان نمودیم اما نکته بسیار مهم این است که برای اقامت دبی شما بهتر است از طریق شریک لایسنس دبی ثبت‌ شرکت خودتان را انجام دهید،‌ زیرا شرکت‌های خارجی بدون کفیل در امارات موظف به استخدام حداقل دو نیروی اماراتی هستند که سالانه هزینه‌ی گزافی به دنبال خواهد داشت اما شرکت‌های خارجی دارای کفیل حتی با ۱درصد سهام اماراتی، دیگر ضرورتی برای استخدام نیروی کار اماراتی نخواهند داشت.

ثبت شرکت و ایجاد بیزینس از طریق شریک لایسنس (شرکت باکفیل) دبی باعث می شود تا شما اقامت ۳ ساله این شهر را برای خودتان و خانواده‌تان به دست آورید. البته نگران نباشید شما پس از این سه سال هم می توانید مجددا برای تمدید اقامت دبی ازطریق ثبت شرکت اقدام کنید.  این نکته را هم مد نظر خودتان قرار دهید که اقامت دبی با استفاده از سرمایه گذاری و ثبت شرکت تنها برای افرادی مناسب است که قصد دارند سهمی در تجارت بین المللی داشته باشند و از موقعیت استراتژیک شهر دبی در تجارت جهانی استفاده کنند. همچنین دقت داشته باشید که اخذ پاسپورت امارات مسئله جدا از اقامت در این کشور می‌باشد و از طریق ثبت شرکت امکان‌پذیر نیست.

همچنین باید بدانید که کشور امارات سیاست‌های فوق‌العاده سختگیرانه برای اعطای پاسپورت به شهروندان خارجی در نظر می‌گیرد. البته وجود همین سختگیری ها باعث شده است تا کشور امارات با پیشی گرفتن از کشور قدرتمندی مانند آلمان، معتبرترین و قوی‌ترین پاسپورت جهان را در اختیار داشته باشد. شهروندان اماراتی می‌توانند با در اختیار داشتن پاسپورت این کشور به ۱۶۸ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنند.

سوالات متداول

01چه شرکت هایی را می توان در دبی تاسیس کرد؟
شرکت مسئولیت محدود یا L.L.C (ش.م.م) با نام دیگر شریک لایسنس (شرکت با کفیل) با مشخص کردن نوع فعالیت ، قابلیت ثبت در دبی را دارد ، درضمن هیچ محدودیتی در انتخاب نوع فعالیت وجود ندارد.
02آیا با ثبت شرکت در کشور امارات می‌توان اقامت دائم این کشور را به دست آورد؟
خیر. ثبت شرکت در امارت باعث دریافت تابعیت قطعی این کشور نمی‌شود. امارات متحده عربی قوانین سرسختی برای اقامت و شهروندی این کشور درنظر گرفته است اما این نوید را به شما می‌دهیم که تا سال سوم فعالیت شما در دبی که بسیار در روند تمدید ویزای شما موثر است، ما در کنار شما خواهیم بود و تمامی رمز و رازهای تمدید ویزا را به شما خواهیم گفت.
03برای دریافت مشاوره حقوقی جهت ثبت شرکت در کشور عمان از طریق هلدینگ مهاجرتی ویستا چه باید کرد؟
برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با شماره 75993-021 تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.
04مزایای ثبت شرکت در دبی چیست؟
دریافت اقامت بلند مدت و بهره‌مندی از امکانات رفاهی امارات، امکان دریافت اقامت برای خانواده ، کسب درآمد ارزی و گسترش کسب و کار در سطح بین الملل.

مشاوره رایگان

جهت پیش مشاوره از طریق شماره تماس 75993-021 و رزرو وقت مشاوره با کارشناسان ویستا در ارتباط باشید

درخواست مشاوره

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • مدیر سایت
  1400/08/20 پاسخ دهید

  با سلام.آیا برای اخذ اقامت دبی نیاز هست دفتر کار هم بگیریم اونجا؟

  • مدیر سایت
   1400/08/27 پاسخ دهید

   با سلام.بله حتما جهت دریافت ویزا یک سری اقدامات از جمله دفتر کار انجام باید گیرد.پیشنهاد ما به شما این هست حتما صفر تا صد برنامه حتما مطالعه کنید یا از مشاورین ما بخواهید تمام جوانب کار شفاف برای شما تشریح کنند

021-75993

برای پیش مشاوره رایگان و راهنمایی بیشتر، با کارشناسان ویستا در ارتباط باشید

درخواست مشاوره

رزرو وقت مشاوره

ما به شما کمک میکنیم با توجه به شرایطتان بهترین گزینه را برای مهاجرت انتخاب کنید.با ما در ارتباط باشید.

سریع‌ترین راه ارتباطی با هلدینگ مهاجرتی ویستا
021-75993