موسسه مهاجران

برنامه مهاجرتی ساسکاچوان کانادا

معرفی جامع استان ساساچوان

آیا با استان ساسکاچوان کانادا آشنایی کامل دارید؟آیا می دانید برنامه مهاجرتی ساسکاچوان کانادا یک روش مناسب برای افرادی که محدودیت گرفتن آیتلس و مدرک تحصیلی دارند محسوب میشود؟استان ساسکاچوان یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی برای بخش قابل‌توجهی از محصلان، فارغ‌التحصیلان، سرمایه‌گذاران و قشرهای مختلفی است که به دنبال دریافت کارت اقامت دائم کانادا هستند. این استان با مزایای بیشماری که برای شهروندان و ساکنان خود قائل است، یکی از بهترین مکان‌ها برای بومیان و غیربومیان کانادا محسوب می‌شود. اگر شما هم از علاقمندان مهاجرت به ساسکاچوان هستید، در این نوشته تقریباً به تمام سؤالات شما درباره کار و زندگی در این استان پاسخ داده می‌شود.

ساسکاچوان کجاست؟

ساسکاچوان بخشی از منطقه‌ای هموار و دشت مانند در کانادا است که از جنوب با ایالات متحده، از شمال با استان‌هایی شمال غربی و از شرق و غرب به ترتیب با مانیتوبا و آلبرتا همسایه است. این استان میزبان 72 جمعیت بومی کانادا است و تا دلتان بخواهد زمین حاصلخیز دارد. یکی از دلایل جذب مهاجر در این استان از زمان‌های خیلی دور نیز وجود همین زمین‌های حاصلخیز است. البته امروز در درجه اول اقتصاد مدرن و در حال رشد استان است که مهاجران جدید را برای ساختن زندگی خود در ساسکاچوان جذب می‌کند.

ساسکاچوان «آفتابی‌ترین» استان کانادا است که به طور متوسط ​​سالانه 2000 تا 2500 ساعت آفتاب دارد. این استان کمی بیش از 1.1 میلیون نفر جمعیت داشته که رجینا، پایتخت آن، تقریباً 240000 نفر آن را در خود جای داده‌است. همچنین جمعیت ساسکاتون به عنوان بزرگترین شهر این استان، 300،000 نفر است.

معرفی برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان کانادا

برنامه مهاجرتی ساسکاچوان کانادا، یکی از روش های اقامت استانی کانادا است که در این مقاله به توضیح آن می‌پردازیم. ساسکاچوان یکی از متنوع‌ترین استان‌های کانادا به لحاظ فضای طبیعی، فرهنگ و حتی اقتصاد و صنعت است. فضای سبز گسترده و جذابیت مناظر طبیعی این استان آن را به یک مکان فوق‌العاده برای زندگی تبدیل کرده‌است. علاوه بر این، رشد اقتصادی و جامعه چند فرهنگی این استان تضمین می‌کند که مهاجران استقبال بیشتری نسبت به دیگر ویزای استانی کانادا انجام دهند. به طوریکه تنها در سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ ساسکاچوان شاهد ورود 13364 مهاجر بوده‌ است.

این استان در یک منطقه کوهستانی در غرب کانادا واقع شده‌است. ساسکاچوان از غرب با آلبرتا، از شمال با سرزمین‌های شمال غربی، از شرق با مانیتوبا، از شمال شرقی با نوناووت و از جنوب با ایالات متحده آمریکا مونتانا و داکوتای شمالی همسایه است. این استان به پیشرفت قابل‌توجهی در زمینه فناوری دست یافته‌است و بخش قابل‌توجهی از فرصت‌های شغلی در آن مربوط به این حوزه است.

بیشتر بخوانید:مهاجرت کشاورزان به ساسکاچوان کانادا بدون نیاز به مدرک زبان

معرفی مسیرهای برنامه مهاجرتی ساسکاچوان کانادا

برای مهاجرت به کانادا از طریق استان ساسکاچوان چند مسیر مختلف وجود دارد. این برنامه‌های مهاجرتی عبارتند از:

 • برنامه مهاجرتی ساسکاچوان کانادا: برنامه Saskatchewan Immigrant Nominee Program (Saskatchewan INP) برای افرادی طراحی شده‌است که دارای دانش و مهارتی هستند که مورد نیاز بازار کار استان ساسکاچوان است. متقاضیان این برنامه و البته افرادی که در آن پذیرفته می‌شوند، اجازه دارند برای اقامت دائم کانادا درخواست بدهند. این مسیر مهاجرتی خود دارای سه برنامه متفاوت است:

 

 • جریان نیروی متخصص ساسکاچوان (International Skilled Worker Stream): این برنامه مختص افرادی است که علاقمند به کار و زندگی در استان ساسکاچوان هستند. متقاضیان باید شرایط پذیرش این مسیر را فراهم کنند. بعضی از شرایط پذیرفته شدن در این برنامه عبارتند از؛ مدرک تحصیلی، تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه، مهارت و تجربه کاری. متقاضیان این جریان بر طبق سیستم امتیازدهی ارزیابی می‌شوند و سپس در یکی از این ۳ زیرمجموعه‌ دسته‌بندی می‌شوند:

 

 • جاب آفر: این زیرمجموعه شامل افرادی می‌شود که از یک کارفرمای معتبر و قابل تأیید در استان پیشنهاد کاری دریافت می‌کنند. از دیگر شرایط پذیرش در این مسیر می‌توان به کسب ۶۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز سیستم نمره‌دهی استان ساسکاچوان، سابقه حداقل ۱ سال کار در حرفه مورد نظر در ۱۰ سال گذشته، دستیابی به سطح زبان Canadian Language Benchmark (CLB) 4، دریافت پیشنهاد شغل تمام وقت از کارفرمای معتبر کانادایی و مدارک گذراندن دوره‌های آموزشی برای مشاغل خاص اشاره کرد.در کل ویزای جاب آفر کانادا می توان گفت یکی از ویزاهای پرطرفدار برای مهاجرت به کاناداست.

 

 • محاسبه امتیاز مهاجرت به ساسکاچوان: افراد این زیرمجموعه جاب آفر دریافت نکرده‌اند اما مهارت آنها با مشاغل مورد نیاز استان مطابقت دارد. برای موفقیت در این مسیر شرایطی همچون؛ کسب ۶۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز سیستم نمره‌دهی استان ساسکاچوان، دستیابی به سطح زبان Canadian Language Benchmark (CLB) 4، سابقه حداقل ۱ سال کار در حرفه مورد نظر در ۱۰ سال گذشته و مدرک اثبات تمکن مالی لازم است.

 

 • اکسپرس اینتری: این زیرمجموعه مختص به افرادی است که مورد تأیید متقاضیان مهاجرت و شهروندی کانادا در سیستم اکسپرس اینتری قرار دارند. برای پذیرش در این مسیر شرایطی از قبیل؛ پذیرش در IRCC’s Express Entry Pool، پروفایل اکسپرس اینتری با کد معتبر جستجوی شغل، کسب ۶۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز سیستم نمره‌دهی استان ساسکاچوان، نمره زبان مورد تأیید سیستم اکسپرس انتری، مدارک تحصیلات تکمیلی و یا گذراندن دوره‌های آموزش و کسب دیپلم از سیستم آموزشی کانادا، سابقه کاری در مشاغل دسته NOC Code و یا مشاغل مورد نیاز استان و مدارک اثبات تمکن مالی لازم است.

پیشنهاد میشود طبقه بندی ملی مشاغل کانادا (NOC) و ویزای اکسپرس اینتری کانادا را مطالعه کنید.

 • جریان تجریه ساسکاچوان (Saskatchewan Experience Stream): این مسیر برای افرادی طراحی شده‌است که در حال حاضر در استان ساسکاچوان کانادا کار و زندگی می‌کنند و متقاضی دریافت اقامت دائم این کشور می‌باشند. این مسیر نیز خود دارای زیر مجموعه‌هایی است که در ادامه معرفی می‌کنیم:

نیروی متخصص دارای مجوز کار

نیروی نیمه متخصص حوزه کشاورزی دارای مجوز کار

متخصصان حوزه سلامت و درمان

فعالان حوزه صنعت مهمان‌نوازی

رانندگان وسایل نقلیه سنگین

دانشجویان

 • برنامه جدید مهاجرتی ساسکاچوان در سال 2022:

مهاجرانی که در حال حاضر با مجوز کار موقت در بخش فناوری ساسکاچوان مشغول به فعالیت هستند، و همچنین افراد مستعد و ماهر خارجی، که قصد دارند به کانادا مهاجرت کرده، و در حوزه فناوری فعالیت کنند، با کمک این جریان جدید، می توانند فرایند مهاجرت و دریافت اقامت دائم خود را ساده تر و سریع تر کنند.

آرون ژنست (Aaron Genest) ریاست ساسکات (SaskTech)، در این خصوص اظهار کرد: “اقتصاد ساسکاچوان به توانایی ما در زمینه جذب و حفظ مهاجران متخصص و ماهر حوزه فناوری، متکی است، زیرا این افراد مستعد و ماهر، پشتوانه های حیاتی فناوری و تخصصی ایالت را توسعه و رشد خواهند داد. با اجرای این برنامه، و با استفاده از مهارت و تخصص  این مهاجران، صنایع ساسکاچوان  به برتری در رقابت با سایر ایالت ها دست خواهند یافت. ما از طریق اجرای این برنامه، و ساده تر و سریع تر کردن فرایند پذیرش، به مهاجران مستعد و واجد شرایط اعلام می کنیم، که علاقه مند به پذیرش، اسکان، و حفظ آنان در این ایالت، و استفاده از توان، تخصص، و نوآوری آنان در بخش فناوری ساسکاچوان هستیم.”

متقاضیان شرکت در مسیر استعداد های حوزه فناوری، باید دارای شرایط زیر باشند:

 • داشتن نامه تأیید شغل از یک کارفرما در بخش فناوری (مورد تأیید برنامه نامزد مهاجر ساسکاچوان)
 • آشنایی و تسلط به زبان انگلیسی و یا فرانسوی در سطح 5 معیار زبان کانادا (CLB) جهت افراد دارای مجوز اقامت موقت، که در ساسکاچوان فعالیت نمی کنند، و سطح 7 جهت داوطلبان برنامه ورود سریع.
 • داشتن حداقل یک سال سابقه کار (در طی پنج سال گذشته) در شغل مورد نظر، و یا داشتن شش ماه سابقه کار در ساسکاچوان.
 • داشتن تحصیلات دانشگاهی و تخصصی.
 • داوطلب باید شرایط لازم جهت دریافت مجوز فعالیت حرفه ای در ساسکاچوان را داشته باشد (مهندسان واجد شرایط در رشته های کامپیوتر، نرم افزار، برق و الکترونیک ).

براساس اعلام اداره مهاجرت ساسکاچوان، امکان تغییر شرایط و معیار های این برنامه وجود دارد، و هرگونه تغییر، از طریق وب سایت رسمی دولت کانادا اعلام خواهد شد. همچنین اداره مهاجرت، پناهندگان، و شهروندی کانادا (IRCC) تعداد مجاز دعوتنامه های نامزدی ساسکاچوان را تعیین خواهد کرد. ثبت و تأیید درخواست نامه، به منزله تضمین دریافت نامزدی نخواهد بود.

بیشتر بخوانید:مهاجرت به استان کبک

 

هزینه‌های زندگی در شهرهای مختلف ساسکاچوان

در جدول زیر میانگین هزینه‌های زندگی ماهانه در شهرهای مختلف این استان قابل‌مشاهده است. اطلاعات این جدول طبق آمار منتشرشده در سال 2021 جمع‌آوری شده‌است.

متوسط هزینه‌های ماهانه زندگی در شهرهای مختلف استان ساسکاچوان ۲۰۲۱ به دلار
نام شهرمجموع هزینه‌هاهزینه مسکنهزینه غذاهزینه حمل‌ونقلمتوسط حقوق ماهانه بعد از پرداخت مالیاتکیفیت زندگیجمعیت
ساسکاتونیک نفر مجرد۱60988053377285578246 هزار نفر
یک خانواده ۴ نفره37171524۱۳83204
رجینایک نفر مجرد۱457797۴7873.982952۸0215 هزار نفر
یک خانواده ۴ نفره34591465۱231194
پرنس آلبرتایک نفر مجرد۱21363240969.9۱۴225335.1 هزار نفر
یک خانواده ۴ نفره۲9591101۱071۱93
موس‌جایک نفر مجرد۱۳797674653719865833.3 هزار نفر
یک خانواده ۴ نفره۳120۱234۱2049506

 

میانگین حداقل درآمد مشاغل مختلف

در جدول زیر درآمد ساعتی مشاغل مختلف موجود در این استان را مطابق با آمار سال 2021 مشاهده می‌کنید:

میانگین درآمد ساعتی مشاغل مختلف در استان ساسکاچوان ۲۰۲۱
عنوان شغلیمیانگین حقوق ماهانهعنوان شغلیمیانگین حقوق ماهانهعنوان شغلیمیانگین حقوق ماهانه
بانکدار30 تا 72 دلارمنشی و رسپشنیست11 تا 21 دلاردستیار دندان‌پزشک21 تا 36 دلار
بازاریاب28 تا ۶۸ دلارمهندس مکانیک30 تا 70 دلاردستیار پزشک 17 تا 30 دلار
معمار31 تا 69 دلارمهندس برق30 تا 75 دلارروانشناس29 تا 58 دلار
مدرس دانشگاه22 تا 74 دلارطراح وب۱۸ تا ۴۲ دلارکارگر ساده13 تا 28 دلار
معلم مدرسه24 تا 50 دلاراپراتور ماشین‌های صنعتی13 تا 19 دلارآشپز۱۳ تا 30 دلار

 

 • جریان کارآفرینان و مزرعه‌داران ساسکاچوان (Entrepreneur and Farm Stream): بخش کارآفرینی این برنامه برای کسانی است که به راه‌اندازی کسب و کار خود در ساسکاچوان علاقه دارند. بخش مزرعه‌داران نیز مختص کسانی است که در فکر خرید و راه‌اندازی یک مزرعه در استان هستند.

بیشتر بخوانید:ویزای اکسپرس اینتری کانادا

 • سیستم اکسپرس اینتری در ساسکاچوان :این برنامه به دولت استانی اجازه می‌دهد که از طرف دولت فدرال کانادا افرادی که دارای مهارت‌ها و تجربیات مطلوب اقتصاد محلی ساسکاچوان هستند را شناسایی کند. این برنامه در ساسکاچوان علاوه بر کمک به افرادی که دارای مهارت‌های خاص و متقاضی کار در این استان هستند، افراد دیگری را نیز مورد هدف قرار می‌دهد. این برنامه درواقع به  افرادی که در حال حاضر در ساسکاچوان زندگی و کار می‌کنند، و یا متمایل به سرمایه‌گذاری یا شروع کسب و کار در استان هستند نیز، کمک می‌کند.

برنامه مهاجرتی ساسکاچوان کانادا

مزایای برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان

این برنامه چند مزیت بزرگ دارد:

 • مزیت بزرگ این برنامه مهاجرتی سرعت طی شدن فرآیند پذیرش درخواست شما نسبت به دیگر برنامه‌های مهاجرت استانی کانادا است.
 • برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان یا همان Saskatchewan Immigration Nominee Program 2018 (SINP) روند مهاجرت و تأیید ویزا را تسریع می‌بخشد. در واقع متقاضی در این برنامه درخواست خود را به طور مستقیم به دولت ارائه داده و در دسته نامزدهایی قرار می‌گیرند که قرار است مجوز اقامت در کانادا را به دست آورند.
 • متقاضیان موفقی که گواهینامه نامزدی استان ساسکاچوان را دریافت می‌کنند، زمان پردازش درخواست ویزای مهاجرت کانادایشان کوتاه می‌شود.

[cta title=”رزرو وقت برنامه مهاجرتی ساسکاچوان کانادا” ]

مسکن در ساسکاچوان

خرید یا اجاره خانه برای یک خانواده مهاجر، طبق استانداردهای کانادا مقرون به صرفه است. تنها حدود 65 درصد از ساکنان ساسکاچوان در مناطق شهری زندگی می‌کنند. این موضوع باعث ثابت ماندن نرخ خرید و فروش خانه شده‌است. میانگین قیمت خانه در رجینا تقریباً 338800 دلار است. خانه‌ها در ساسکاتون به طور متوسط ​​  352000 دلار قیمت دارند.

شرایط اقدام در برنامه نیروی متخصص ساسکاچوان

یکی از پرطرفدارترین مسیرهای مهاجرتی ساسکاچوان برنامه نیروی متخصص این استان است. برای اینکه بتوانید از طریق این برنامه وارد کانادا شده و در ادامه اقامت این کشور را به دست آورید، لازم است شرایط زیر را فراهم کنید:

 • کسب حداقل ۶۰ امتیاز از سیستم امتیازدهی استان ساسکاچوان یا همان Saskatchewan Immigrant Nominee Program (SINP) point assessment grid
 • کسب حداقل امتیاز ۴ از CLB
 • سابقه حداقل یک سال کار در زمینه شغلی مورد نظر طی ۱۰ سال گذشته
 • دریافت جاب آفر معتبر از کارفرمای مورد تأیید کانادایی (این شغل باید بر طبق طبقه‌بندی ملی مشاغل کانادا NOC در سطح 0، A و یا B قرار داشته‌باشد.
 • نامه تأییدیه SINP Job Approval Letter
 • گواهی مورد تأیید ساسکاچوان که نشان می‌دهد دوره‌های مورد نیاز برای مشاغل خاص را گذرانده‌اید.

لیست مشاغل ساسکاچوان

مشاغل قابل‌قبول برنامه نیروی متخصص ساسکاچوان شامل تعداد زیادی فرصت شغلی مورد نیاز استان است. اما مشاغلی که بیشترین تعداد دعوتنامه را تا سال ۲۰۲۱ در این سیستم پوشش داده‌اند عبارتند از:

 • متخصص منابع انسانی (NOC 0112)
 • تحلیلگر و مشاور سیستم اطلاعات (NOC 2171)
 • تحلیلگر پایگاه داده و مدیر داده (NOC 2172)
 • تکنسین (NOC 2253)
 • مکانیک هواپیما و بازرس هواپیما (NOC 7315)
 • مدیر مالی (NOC 0111)
 • مدیر خدمات اداری (NOC 0114)
 • مدیر سرمایه‌گذاری (NOC 0122)
 • مدیر کشاورزی (NOC 0821)
 • مقامات مالی (NOC 1114)
 • افسر اداری (NOC 1221)
 • دستیار اداری (NOC 1221)
 • تکنسین حسابداری و کتابدار (NOC 1311)
 • برنامه‌نویس کامپیوتر و توسعه‌دهنده رسانه‌های تعاملی (NOC 2174)
 • تکنسین معماری (NOC 2251)
 • نماینده فروش مالی (NOC 6235)
 • نانوا (NOC 6332)
 • تکنسین خدمات خودرو، مکانیک کامیون و اتوبوس و تعمیرات مکانیکی (NOC 7321)
 • مدیر ارشد ارتباطات مالی و سایر خدمات تجاری (NOC 0013)
 • مدیر ارشد مراقبت‌های بهداشتی، آموزشی و اجتماعی (NOC 0014)
 • مدیر ارشد خدمات ساختمانی، حمل و نقل و تولید (NOC 0016)
 • مدیر خرید (NOC 0113)
 • مدیر خدمات اداری (NOC 0114)
 • مدیر بیمه، املاک و مستغلات مالی (NOC 0121)
 • مدیر بازاریابی تبلیغاتی و روابط عمومی (NOC 0124)
 • طراح و توسعه‌دهنده وب (NOC 2174)
 • دستیار پرستاری و خدمات بیمار (NOC 3413)
 • کارگر حوزه خانه‌داری و مشاغل مرتبط (NOC 4412)

بیشتر بخوانید:برنامه استانی انتاریو

برنامه مهاجرتی ساسکاچوان کانادا

مشاغل نظام‌مند و غیر نظام‌مند در برنامه نیروی متخصص استان ساسکاچوان

مشاغل در دسترس متقاضیان مهاجرت در این استان به دو دسته نظام‌مند و غیر نظام‌مند تقسیم می‌شوند:

 • مشاغل نظام‌مند: مشاغل نظامند برنامه نیروی متخصص ساسکاچوان شامل مواردی است که متقاضی همزمان با درخواست خود، از سازمان‌های کاری این استان تأییدیه دریافت کند. در واقع یک نهاد نظارتی مورد تأیید باید روند دریافت این شغل و صلاحیت شما را بررسی کند. این نهاد می‌تواند تشخیص بدهد که شما به گذراندن دوره‌های تخصصی و شغلی خاصی نیاز دارید.

این دسته‌بندی به خاطر محافظت از سلامت و امنیت شهروندان استان ساسکاچوان در نظر گرفته شده‌است. جالب است بدانید که ۲۰ درصد از نیروی کار در این استان در مشاغل نظام‌مند فعالیت می‌کنند. حسابداری، تکنسین برق و متخصص بهداشت دهان و دندان از جمله این مشاغل است.

 • مشاغل غیرنظام‌مند: این مشاغل هیچ الزامی برای دریافت گوهینامه یا گذراندن دوران آموزشی خاصی ندارد. در واقع هر فردی در هر شغل و جایگاهی می‌تواند برای استخدام در این مشاغل درخواست بدهد.

هزینه های زندگی در استان ساسکاچوان ۲۰۲۱

ساسکاچوان به عنوان استانی بسیار مقرون به صرفه برای زندگی و گذران امور خانواده در کل کانادا شناخته می‌شود. به عنوان مثال، هزینه اجاره در ساسکاتون، بزرگترین شهر ساسکاچوان، زیر 1500 دلار در ماه است. در واقع هزینه پایین مسکن در این استان باعث دستیابی به چنین آماری شده‌است. با این حال هزینه قبض برق و غذا در این استان اصلاً مقرون به صرفه نیست! در ادامه آخرین آمار هزینه‌های معمول زندگی را به شکل یک جدول در اختیار شما قرار می‌دهیم:

اجاره ماهانه آپارتمان مجردی ۷۲۹ دلار
اجاره ماهانه آپارتمان 2 خوابه۹۷۵ دلار
اجاره ماهانه آپارتمان 3 خوابه۱۱۶۶ دلار
اجاره ماهانه خانه ویلایی۱۴۷۰ دلار
هزینه ماهانه خدمات ارتباطی۲۰۱ دلار
هزینه ماهانه غذا۳۴۸ دلار
هزینه ماهانه مراقبت از نوزاد۹۹۵ دلار
هزینه ماهانه مراقبت از کودکان۷۴۰ دلار
هزینه حمل و نقل عمومی در ماه۸۶ دلار
هزینه ماهانه خاروبار۱۱۵ دلار
هزینه تفریح ماهانه۲۲۴ دلار
متوسط قیمت خرید خانه ۲۷۶۰۰۰ دلار

توصیه‌هایی برای موفقیت در مسیر مهاجرتی ساسکاچوان

این مسیر مهاجرتی نیز مانند هر راه دیگری میانبرهایی دارد که به شما در زودتر رسیدن به مقصد کمک می‌کند. به توصیه‌‌هایی که در ادامه ارائه می‌دهیم عمل کنید تا راحت‌تر و زودتر به هدف خود برسید:

 • فرایند مهاجرت به کانادا را با ایجاد پروفایل جدید اکسپرس اینتری و نشان دادن رسمی علاقه به استان ساسکاچوان آغاز کنید. به این ترتیب سازمان مهاجرت ساسکاچوان در فرآیند دعوت از علاقمندان مهاجرت به این استان از شما نیز دعوت به عمل می‌آورد. با دریافت این دعوتنامه ۶۰۰ امتیاز به پروفایل اکسپرس اینتری شما اضافه شده و به سرعت به نامزد واجد شرایط برای اقامت دائم کانادا تبدیل می‌شوید.
 • در هر مرحله‌ای از این مسیر که احساس سردرگمی کرده و یا به چالش برخوردید، از موسسه مهاجرتی با تجربه کمک بگیرید.

برنامه مهاجرتی ساسکاچوان کانادا

خدمات موسسه مهاجران در زمینه برنامه مهاجرتی ساسکاچوان کانادا

موسسه مهاجران از صفر تا صد فرآیند مهاجرت شما به کانادا از طریق استان ساسکاچوان را پوشش می‌دهد. خدمات این مجموعه در زمینه برنامه مهاجرتی ساسکاچوان عبارتند از؛

 • ارائه مشاوره تخصصی به شما
 • آموزش زبان انگلیسی برای برآوردن شرط زبان مهاجرت
 • ترجمه رسمی مدارک مورد نیاز شما
 • انجام کلیه امور و مراحل درخواست تا دریافت ویزای کانادا
 • انجام کلیه امور مربوط به دریافت اقامت دائم کانادا
 • فراهم کردن کلیه امور رفاهی و تسهیلات سکونت در کانادا
 • انجام کلیه امور اداری و حقوقی
لطفا به مقاله ما امتیاز دهید

2 پاسخ

 1. سلام و عرض ادب ، ممنون از مقاله کاملتان
  من 35 سالمه با آیلتس جنرال 7 ، مهندس مکانیک با 6 سال سابقه کاری تخصصی و حرفه ای، در خصوص دریافت جاب آفر چطور باید اقدام کنم؟ پروسه دریافت سختی داره؟

  1. سلام وقت بخیر
   ویزای جاب آفر نسبت به دیگر برنامه های مهاجرتی نسبتا سخت تره است.پیشنهاد میشه که با اقامت استانی کانادا اقدام کنید از این طریق اقامت به همراه شغل واقعی میتوانید دریافت کنید.البته شرایط کاملا باید بررسی شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

مشاوره رایگان

اگر به فکر مهاجرت هستید قبل از هر اقدامی باید مشاوره تخصصی متناسب با شرایط خود، دریافت کنید.